Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más fiú is érez magában némi...

Más fiú is érez magában némi femininitást, de ugyanakkor hetero? (21/f)

Figyelt kérdés
Az identitásom teljesen rendben van, a nők felé vonzódom, barátnőm van már 10 hónapja, és soha nem is volt olyan fantáziám, hogy férfival legyek, szóval 100%-ig hetero vagyok. Amit viszont észrevettem magamon már évekkel ezelőtt az az, hogy van egy rakat női tulajdonságom. Sokat foglalkozok a hajammal, mindig nézem tükörben, hogy jól áll-e, máskülönben nem lenne jó a közérzetem. Mindig vasalom, mivel göndör, kezelhetetlen lenne vasalás nélkül. Normál hosszúságú, átlagos, beállított hajam van, semmi extrém. Ezen kívül sok időt szoktam a fürdőben tölteni minden más külsőséggel foglalkozva: szakáll, szemöldök, stb. Ezenfelül néha elég csajos pozíciókban ülök vagy fekszem (persze csak akkor ha egyedül vagyok), mert valamiért úgy kényelmesebb. Szóval érdekes.. mindig azon vagyok, hogy férfiként viselkedjek és nagyon sok férfias tulajdonságom van, de a feminin hormonok szerintem kicsit túlnyomó többségben vannak bennem, mint az átlagnál..

2018. márc. 16. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha valaki ulve keresztbeteszi a labat az bzis szerintem. De ettol eltekintve az orrombol kiszedem a szort csipesszel vagy ha borotvalkozas utan maradt szorszal azt kiszedem. Fulembol is kiszedem a szort. Kb ennyi.
2018. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik 100%ig feminin és 100%ig maszkulin ember. A többség csak elnyomja magában azokat a tulajdonságokat, amiket másik nemmel azonosítanak, mert valamiért óriási szégyen hogy emberek vagyunk, nem pedig sztereotípiák.
2018. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Más a világ, ez manapság már normális.
2018. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A nemi identitás és a szexuális orientáció eleve két teljesen más dolog... De csak mert érdekel a külsőd, nem vagy kevésbé férfias, ez sok férfira jellemző s miért is ne? A külső igenis számít. S ha egy nem férfias ülésmód kényelmes, akkor az kényelmes, ez van.

Amúgyis kevés vegytiszta férfi és nő van, már akik csak a sztereotíp nemükre jellemző tulajdonságokkal rendelkeznek... Elég borzalmasak lehetnek, gondolom, sokat akadályozza őket a normális életben és párkapcsolatban... Teljesen jó, ha vannak femininebb tulajdonságaid is. Az is OK, ha az átlag férfinál is femininebb vagy. Az átlag már csak ilyen, ki erre, ki arra tér el tőle, de ez nem baj.

2018. márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Foglalkozol a külsőddel ami teljesen jó, sőt. Egy magára valamit adó férfi nem érzi nőiesnek ha jól akar kinézni, ez teljesen normális dolog. Ha úgy kényelmesebb ülni akkor ez csak annyit jelent hogy így kényelmesebb ülni. :D Nem kell túlgondolnod. :)
2018. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi szóját eszel?
2018. márc. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Az ápoltság, a külső megjelenéssel való törődés alapigénye az embernek, akármilyen nemű, különösen, ha társas közegben él (tehát nem Robinson). Egy férfi nem attól férfi, hogy ápolatlan és büdös. Vannak, akik az átlagnál többet foglalkoznak a megjelenésükkel, de ők valószínűleg ezzel akarnak valamit kompenzálni, esetleg kiemelni, netán van bennük valami enyhe nárcizmus.
2018. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Metroszexuális vagy, mint beckham óta az összes focista, élükön c.ronaldoval.
2018. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem írják az ember egy összetett lény. Nem csak "vagy-vagy" létezik, nem csak "a férfi" és "a nő" van. Mindenkiben különböző szinten keverednek a tulajdonságok.


Tulajdonképpen nincs olyan, hogy "normális", csak a társadalom, kultúra kényszerít ránk egy rakás dolgot. Belénk nevelik fiatalon, hogy a férfi ilyen, a nő olyan, mit szabad és mit nem szabad.

2018. márc. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, ezt az én időmben még metroszexuálisnak hívták :)

Azért próbálj kicsit kevesebbet tollászkodni, mert nem sok nő bírja, ha közelharcot kell a párjával vívni a tükörért... :D

2018. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!