Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugye úgy tartják a stressz...

Ugye úgy tartják a stressz megbetegíti az embert, ugyanakkor elítélik azon emberek életmódját akik fél vállról vesznek mindent?

Figyelt kérdés
Mégis azok akik sokat aggodalmaskodnak sokkal több problémával is kell megküzdeniük. Igaz, hogy az aggódással nem lesz könnyebb. Viszont a nyugodtabb (fél vállról) embereknek is vannak problémái, de ők talán könnyebben fogják fel az egészet,vagy mi lehet az ő megoldásuk?
2017. aug. 10. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Én nem ítélem el a lazább embereket, mert én is ilyen vagyok. Az a titkom, hogy magasról tojom le, hogy ki mit gondol, vagy mi nem tetszik neki. Ha akar idegeskedjen, de én nem fogok.
2017. aug. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kettő egyáltalán nem zárja ki eymást attól hogy valamit komolyan veszek még nem kell rajta idegeskednem.
2017. aug. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Azért ez kicsit "bonyolultabb"...vannak azok, akik alapbeállítottságukból adódva jobban aggódnak dolgokon, vagy túl dramatizálnak helyzeteket. Azok akik már családban is olyan nevelést kaptak, hogy sok olyan dolgot komolyabban vesznek, mint kéne. Ők azok, akik nehezen fogadják el azt a szemléletet másoknál, hogy lazábban veszik az életet. Hungárisében mondhatni betegség :)
2017. aug. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez nem úgy működik,hogy kattintásra mindenki beállítja a saját működését.

Az embereknek más más a genetikájuk,az agyműködésük,a gátlásszintjük,stb.,ezek mind automatikusan működnek,ezek határozzák meg a viselkedésformákat,jellemet,reakciókat,meg ilyesmi.

A fél vállról vevős embereknek is megvannak a saját gondjaik,csak rejtik,és lazának mutatják magukat,mert a mai világban ez a menő.

Én azt veszem észre,hogy aki önerőből el akar érni valamit,annak van min aggodalmaskodnia,aki meg félvállas,azt max. csak a lazasága miatt irigyelhetik,másért nemigen.

2017. aug. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bihar Valatonon ***** válasza:
4-es ezt alapból tudnám cáfolni.... :)
2017. aug. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A stressz nem csak attól függ, hogy ki hogyan veszi az életet.

Egy csomó minden stresszhelyzetet okoz. Aki füvezik, és minél lazábban próbál élni, lehet káromkodni kezd egy olyan dologtól, amin másvalaki fel sem háborodna. Simán lehet egy csomó reakció a stresszből fakadóan, amiről nem gondolják, hogy a stressztől van.

2017. aug. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán az, hogy az adott nehéz pillanatban nyugodtak maradnak (vagy legalábbis látszatra), mint az izgulós személyek, így jobb, megbízhatóbb döntéseket hoznak nehéz helyzetekben.
2017. aug. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Az emjber eszje is megàj ojkor, hodj az emberek, milyen apróságokon tudnak pánikolni, de tudom miért. Az unalom rosszabb, inkább az egészségük kárára valamin elkezdenek aggódni, pedig a nyuszi soha sem aggódik előre, hogy Mi van ha...

Jön a farkas. A róka sem aggódik, mi van ha jön a vadász. Ezért olyan szépek az állatok, mert nem unják magukat és nem kell stresszelni. A vadàsz csúnya, mert aggódik, " mi van, ha a róka kiszagolt? Nem lesz rókabunda az asszonynak és, akkor ma sem lesz hancur"

2017. aug. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!