Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek úgy vicces,...

Hogyan legyek úgy vicces, hogy közben nem égetem le magam?

Figyelt kérdés

2018. márc. 16. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a humorérzék egy adottság, ezt nem lehet eldönteni, hogy most Én az leszek.

Ha úgy érzed, nem megy a humor mesélés, szerintem ne erőltesd, és nem fog kinevetni senki.

Remélem tudtam segíteni,

Szép estét!

2018. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, viszont aki görcsösen akar vicces lenne annak általában nem sikerül. Az ilyesmihez gondolom kell némi tehetség és ráérzés, hogy mikor is csattanjon el az a bizonyos humorbomba. Nem vagyok jó a tanácsadásban, viszont sokak szerint sokszor vicces beszólásaim vannak, de még egyszer sem égettem le magam. Van akinél ez természetes.
2018. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
38%
Csak ne feszülj be. Ha valami történik veled ne úgy fogd fel hogy fu de ciki, hanem add elő poénként!!! :D Ez általában beválik. Ha mesélsz valamit próbáld meg szórakoztatóan, érdekesen előadni. Nem árt ha kicsit nagy a szád, hisz a csendes, visszafogott emberek legtöbbször unalmasak. Remélem azért tudtam valamit segíteni..! :D 14/L
2018. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából sokszor mondok vicces dolgot, de utána mondják pl hogy nem vagyok normális.
2018. márc. 16. 20:47
 5/5 anonim válasza:
#3/4 vagyok. Ha poénból mondják hogy nem vagy normális akkor az jó xd
2018. márc. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!