Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem érzek semmit, miért van ez?

Nem érzek semmit, miért van ez?

Figyelt kérdés
Soha nem érzek semmit, ha kapcsolatban voltam akkor sem, nem azért jöttem össze valakivel mert szerelmes voltam belé hanem csak mert szerettem időt tölteni az illetővel.. ha hozzám ért vagy úgy közeledett hozzám akkor vagy egyből mondtam neki hogy hagyjon ,mert én nem úgy érzem vagy belementem csak mert unatkoztam. Sosem éreztem úgy,hogy hű de vonzódom az illetőhöz de azt sem hogy undorodnék tőle egyszerűen csak semmit nem érzek. Persze ezt nem veszik észre mert tudom mikor mit kell csinálni és eleinte még élvezem hogy a csillagokat is lehoznák nekem de utána megunom és megszakítom a kapcsolatot. Más is volt már így vagy ismertek ilyen embert ? Tudom hogy ez nem normális és néha kicsit lelkiismeret furdalásom is van miatta de nem tudom hogy változhatnék meg.
2018. márc. 16. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Nem bántásból írom: nem mindenki alkalmas kapcsolatra. Ha nem tudod megélni az érzéseket, még egy testi közeledést sem tudsz megélni, akkor így nehéz lesz kapcsolatban lenned.
2018. márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ridamov ***** válasza:
100%
ez annak a jele IS lehet h kezdesz/már szociopata vagy
2018. márc. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!