Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen minden lány?

Miért ilyen minden lány?

Figyelt kérdés
Manapság miért issza magát részegre, káromkodik, cigizik esetleg drogozik minden lány a bulikban? Akartam de nem írhatom, hogy tisztelet a kivételnek mert elég sok 18 éves körüli lány ismerek és 90% ilyen a többi 10% meg vagy jól titkolja ezt vagy nem él társasági életet. Miért gondolják ezt helyesnek? Mert ha valaki akár a szülők (jogosan) szólnak emiatt azt hiszik, hogy a világ ellenük fordult.

2018. márc. 17. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

én is járok bulikban, de valahogy én 10%-nál több ellenpéldát látok, és nem bújkálnak.


ez szimpla általánosítás. ne egy drogos buliba járj, lehet az a baj.

2018. márc. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Én nem vagyok ilyen. Lehet, hogy nem hiszed el, de attól még igaz.
2018. márc. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem drogos bulikba járok de valahogy valaki mindig hoz egy olyan havert aki ha nrm is függő de benne van.
2018. márc. 17. 17:08
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Érdekes ez a jelenség, megérné alaposabban megfigyelni, esetleg dokumentálni, és elemezgetni: ezen az oldalon nagyon jól lehet látni, hogy kizárólag a lányok (azon belül is általában a tini lányok) viselkedésére panaszkodnak az emberek. Nem viccelek, a jó ég tudja, mi óta vagyok ezen a fórumon, és napi rendszerességűek az ehhez hasonló kérdések, de úgy az ég világon minden miatt kezdődik a hiszti. Valaki látott egy lányt ásítani úgy, hogy nem tette a szája elé a kezét? Pár órával később: "Miért nem teszik a lányok a kezüket a szájuk elé ásításkor?"

Van egy helytelenül író lány ismerősük: "miért nem ismerik a lányok manapság a nyelvtant?". Elmennek egy csoport cigiző lány mellett: "Komolyan minden lány cigizik?"


Elképesztő...


Kocsmától nem messze lakom kérdező, és több férfi hányt az utcai szemetesünkbe, több férfi üvöltött éjjel 2kor teli torokból, több férfi rendezett jelenetet, mint nő, sőt, ha olvasol statisztikákat, több férfi alkoholista van, mint nő, szóval felesleges a nők ellen kiélezni a kérdésedet, mikor ez inkább egy "miért ilyen minden ember?" típusú kérdés lehetne.

Egyébként hogy megnyugodjon a lelked tessék: én személy szerint nem szoktam inni, max különleges alkalmakkor, de lehet jobb hobbi lenne mint ilyen agysorvasztó kérdésekre válaszolni...

2018. márc. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden?
2018. márc. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!