Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy meggazagoott a szomszédotok?

Figyelt kérdés

- milyen változások történtek? (Autó, ház, felújítás)

- meló (felmondás váltás ilyenek)

- szomszédi viszony milyen lett?

- hogyan kezelte a pénzét? (szórta vagy szólidan kezelte?)



2018. márc. 19. 15:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és mit éreztél legbelül?
2018. márc. 19. 15:34
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Fogalmam sincs, nem a szomszéd tölti ki az életemet, és fogalmam sincs, hogy változott-e bármikor is az anyagi helyzete.
2018. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért a szomszéd? Hova akar kilyukadni ez a kérdés? Én sem szoktam lekövetni a szomszédaim életét, felõlem elköltözhetnek egy Las Vegas-i villába, vagy Buenos Airesbe a tengerpart mellé, én észre sem veszem. Kevés szomszédommal vagyok beszélõ viszonyban, azt a keveset meg már a barátaimnak nevezem.
2018. márc. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak nem nyertél a lottón? :)

Nem kell befektetési tanácsadó? :)


Én pár tanfolyam után elkezdtem olyat melózni, ami meglehetősen jól fizetett, továbbra is a szakadt autómmal jártam dolgozni, de egyik napról a másikra hipphopp, elköltöztem.

2018. márc. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki meggazdagodik, de szórja a pénz, az rövid időn belül a "gazdag" jelzőt sem kapja meg, azok körében, akik eleve jómódúan élnek. ;)
2018. máj. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!