Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kertes házban élők, titeket...

Kertes házban élők, titeket zavarna, ha a szomszédotok naponta vagy 500x elmenne, megjönne, autóval, robogóval, stb?

Figyelt kérdés

Amikor itthon vagyok(elég gyakran) a szomszédomék(apa, anya, gyerek) egy nap rengetegszer mászkálnak ki-be a kapujukon, ami úgy van kialakítva, ha a házunk falába van becsavarozva, egy nagy vaskapu, és viszi a fal a hangot, én meg ezt hallgatom.

Még valamelyik előző lakónál csinálták ilyenre, aki hagyta.

Meg mindenféle közlekedési eszközzel, ami létezik, autó, terepjáró, robogó, traktor, munkagépek, stb.

Van a falu végében egy másik épületük, ahol lakni is lehet, de ők inkább itt vannak, pedig mondták régebben, hogy elmennek.

Aztán már lehet, az én idegeimmel van a baj, nem tudom...

Elköltözni még egy darabig nem tudok, pedig nagyon érik már miattuk. De mindenkit elüldöznek, aki jön ebbe a házba lakni.



2017. márc. 30. 09:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Mellettünk autószerelő lakik de engem nem zavar.
2017. márc. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Hat a sajat hazukbol hadd jarkaljanak a sajat cuccaikkal amikor akarnak! En tarsashazban lakom (meg tobbmillioan szinten), ott aztan mindenki jon-megy, aki alacsonyan lakik az azt is hallja egesz nap ha auto, busz, villamos megy el. Buszmegallo es foutvonal van nalunk a haz elott.

Aki nem birja, lakjon tanyan.

2017. márc. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Ne foglalkozz vele szerintem.

Engem ami kicsit bosszant, hogy az egyik szomszéd itthon dolgozik és néhány ügyfele ahogy megjön,egyből ráfekszik a dudára(napszaktól függetlenül),mert lusta kiszállni csengetni.

Amikor rendszeressé vált,szóltam neki,hogy kicsit zavaró,főleg a reggeli órákban.Elnézést kért és szólt az ügyfeleinek,hogy ne csinálják.

Szóval meg is lehet beszélni ha jóban vagytok.

De ez az eljárkálás annyira nem durva szerintem.

Ha a kerítés zaja nagyon zavar,akkor szólj nekik,hogy nagyon zavaró és ha megoldható ne nyitogassák annyiszor.Vagy alakítsátok át,hogy ne a házadba legyen becsavarozva.

2017. márc. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Az a baj, olyan típusú emberek, akinek mindenért lehetne szólni. Valahogy nincsenek szocializálódva.

Tudom, költözzön tanyára, aki csendet akar, de azért van egy együttélési norma is...

2017. márc. 30. 11:44
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Annyit járkál, amennyit akar. Itt igazából a kerítéssel van baj.

Találd ki, hogyan lehetne másképp megcsinálni.

2017. márc. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%

Engem nem zavar. Az egyik szomszédom cigit árul. Non stop dudál vagy kiabál valaki,már reggel 7től egész estig. Hétvégén is.

A másik oldalon meg építkeznek. 😀 Ja meg hogy ne legyen olyan unalmas ,kb óránként jár erre traktor,meg rengetek autó amiben ordít a mulatós techno vagy a "jó" kis cigányzene 😂😂😂 Akkor az utcavégén van egy "kiscsalád" ,na ők nemes egyszerűséggel kipakolják a hangcuccot az udvarra mikor jóidő van és haddszóljon. De már megszoktam. :)

2017. ápr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az igen. :)

Akkor lehet, én még jó helyen is vagyok, jobb, ha nem ugrálok. :)

Mert amúgy itt csend van, lehet, ezért feltűnőbb ez a szomszédom.

2017. ápr. 1. 18:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Hülye a kérdés. Megértem, hogy téged zavar, de ha most ötvenen leírják, hogy őket nem zavarja, attól neked jobb lesz?
2017. ápr. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Aki azt hiszi a tanyán jobb lenne, nagy tévedésbe van!

Zártkertünk van, közel a várostól-hoz.

Mikor megvettük, azt hittem a nyugalom kis szigetét vettük meg. Rohadt nagyot tévedtem. Az egyik szomszéd, kiteszi a rádiót, én is hallom. Nem kell bekapcsolnom semmit. Mert attól is frászt lehetne kapni. :(

Azóta is rendszeresen mindig kiteszik. Ha akarom hallgatni ha nem...

Kertünk végén a zúzott köves út, másik " xy dülő van arra, sok autós jár a kertjébe. Van aki inkább száguld. Zúzott kőnek olyan a hangja mintha valami hatalmas tűz lenne. Úgy pattog, olyan a hangja.

Eleinte azt hittem ég valami :(

Aki füvesített, valamikor nyírnia kell, az se megy halkan. Valaki javít valamit a házikón, biza a flex, a betonkeverő az is hallatszik.

Mert völgyes hegyoldal az egész rész.

Veszélyessé vált egy fa, azt is rendezni kell. A motoros fűrész se a laghalkabb gépek közé sorolható. Szóval van hangzavar rendesen egy sima zárt kertben is.

Kerítés probléma nincs. De az a gyanúm, a kapu nyitogatása zavarna jobban, minthogy hányszor jönnek mennek a szomszédok.

Falun laktam, nem emlékszem hogy a kerítés úgy lett volna megoldva ahogy írtad, Kedves választ váró érintett.

Ezt nagyon nem jól csinálták. Birtok védelem az hol marad??

Nem vagyok jogban jártas, de ez szabálytalan amit csináltak. Szerintem.

2017. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#8, az hogy értelmi képességeid korlátozottak, amiatt nem feltétlenül a kérdés a hülye...
2017. ápr. 3. 02:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!