Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nektek is van olyan szomszédot...

Nektek is van olyan szomszédotok, akivel utáljátok egymást, vagy ő téged?

Figyelt kérdés
2016. nov. 6. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%

Van. Egy igénytelen kutyasz.@ros vén bunkó. Közös vele az udvar egy társasházban odavécézteti a kutyáit, össze nem szedi, már lekerítettük a udvarunk részét, most meg az a baja hogy zavarja a kerítés. Annyit mondtam neki, ha zavarja a kerítés akkor húzza a f. szára a kutyáit.

Olcsóbban meg lehetett volna oldani, ha egy kis fagyállós kolbászt szétszórok az udvaron :)

2016. nov. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Minket utál a szomszéd mert állítólag beszáll hozzá a füst mikor az erkélyen cigizünk.
2016. nov. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%

"Minket utál a szomszéd mert állítólag beszáll hozzá a füst mikor az erkélyen cigizünk."


Tanusítom, hogy ez nem csak "állítólag", hanem be is száll. Alattunk is lakott ilyen cigarettás bunkó, hála Istennek már elköltöztek.

2016. nov. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Van. Állandóan részegen ordítozik a lépcsőházban, meg sérteget mindenkit. Hamarosan lesz belőle bírósági tárgyalás, feljelentettem a francba.
2016. nov. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Csak olyan van.
2016. nov. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Hát... én nem tudok arról, hogy engem bárki utálna. Legalábbis nyíltan nem fejezték ki... de pl. tudok olyat, ami miatt nem kedvelhettek bennünket pl. az előző lakásban, ahol anyám ordított és vert engem, én meg hangosan sírtam és veszekedtünk.


De olyanok vannak, akiket én utálok... vagy ha nem is utálom, de nagyon idegesít.

- mostani lakásunkban van egy elmeroggyant, demens mami. Sajnálom szegényt, de már az agyamra megy azzal, hogy 2naponta becsönget hozzánk, hogy a nagymamámat (lakás előző tulaja) keresse, és el kell magyaráznunk neki huszadszor is, hogy a mama már 7 éve meghalt. Plusz mindenféle egyéb baromsággal, fabrikációkkal megkeres minket, egy rosszarcú cigány bandát múltkor beengedett a lépcsőházba, pizsamában mászkál egész nap... múltkor egyszer bugyi nélkül, rövid otthonkában... családja kb. havonta látogatja, és nekik is tele van vele a tökük. Csak remélni tudom, hogy magában vagy bennünk nem tesz kárt vmi hülyeségével.


Régi lakás:

- alkesz papi, aki sajnos az ordítozós-rombolós-dörömbölős fajta, amikor iszik... komolyan 12 éves korom körül volt, hogy az utca sarkán elbújtam, és 2 órát vártam, hogy haza tudjak menni, mert akkor a lépcsőházban rendalírozott és borízű hangon üvöltözött

- szőkecigány család, minden hétvégén hajnali 4-5ig tartó házibulik, amin mindenki részegre itta magát, és többször kellett kihívni a rendőröket, mert hajnali 1-2-re éppen egymást megölősre és ordítósra itták magukat... mellettük volt egy nem megnevelt, harapásra hajlamos kutya is, aki az egyik szomszédot meg is harapta... meg a fiuk csajának a családja mindig eltévesztette a csengőt, és hozzánk csengetett fel, hogy á Márgikát kűgggyük le dé ázonnál (igen, C típusú állampolgárok voltak)... hajnali 2kor... pedig el lett mondva nekik vagy 60x, hogy az eggyel feljebbi kapucsengőt nyomogassák.

- a legdurvább egy cigány család volt az emeleten... amíg ott éltek 2 évre, a lépcsőház a helybeli proli cigánygyerekek találkozóhelye lett, a linóleumot majdnem felégették cigivel, a kutyájukat elénk hugyoztatták, az alattuk lakót összeverték, mert felment szólni, hogy halkabban veszekedjenek este 9-10kor, mert az ovis gyereke nem tud aludni... a kisebb gyerekeik mindenféle szart kidobáltak az ablakon, ami az én ablakom előtt ment el, és nem tudtam tőle a tanulásra koncentrálni...

- volt még 1-2 házzal arrébbról a visítozós p...a is, aki nem képes kulturáltan vitatkozni. Én is felemelem néha a hangom veszekedésnél szüleimmel (szerencsére most már a párommal nem, mert ő normális...), de ez a csaj... hajnali 1-2kor visít folyton a pasijával, aki meg tök kulturáltan válaszolgat neki

- meg van a helyi Magdi anyus (a neve is az), aki mindenkit hallgat, kukkol... jószándékú, de baromi idegesítő... hogy hallgatja, mikor jövök fel a lépcsőn, és akkor már nyitja is az ajtót, hogy jáj, mi történt a múltkor...

2016. nov. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Hát nekem ne mondja egy roma se, hogy "jáó nápot szomszíd"

Meg se vennénk úgy egy lakást ha roma család is lakik abba háztömbbe.

2016. nov. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Van több is sajnos.

Az előző lakhelyünkön az alattunk lévő vén banya. Teljesen mindegy, hogy kitől jött a kopogás (tömblakás), ő mindenért nekem szólt meg visítozott. Akkor telt be a pohár, amikor egész nap nem voltam otthon munka miatt, hazaestem este, még ki se nyitottam az ajtót, de már letámadott a lépcsőházban, hogy egész nap zajongtam, rámhívja a rendőrséget. Na akkor ott abban a helyzetben elküldtem a halál f szára üvöltözve, majd rávágtam az ajtót. Még 1 évig laktam ott, de a jelenet óta egyszer sem mert feljönni.


Mostani lakás (szintén tömbház):

- az egyik lakó, akinek már többször szóvátették ezt, egy lusta disznó, aki képtelen lemenni 1 emeletet a bejárati ajtóig, hogy ott cigizzen. Az első emeleten konkrétan vágható cigibűz van, az ablakot meg nem nyitja ki, mondván nem az utcát fűti a lépcsőház

- a mellettünk lakó kb 35 éves házaspár minden miatt veszekszik, visítoznak cigányhangerőn egész nap, bár szerencsére csak kicsit hallatszik át

- a feletütnk lakókra meg mindig éjszaka jön rá a lakberendezhetnék


Egyébként valaki írta az erkély-cigifüst dolgot. Ismerősöm pont megjárta ilyennel. Egyszerűen el kellett költözniük, mert az alattuk lakó házaspár masszív láncdohányos volt, ráadásul a feleség otthonvégzős munkát csinált. Így szó szerint fél óránként kijárt az erkélyre cigizni. Az ismerősöm meg se szellőztetni nem tudott, se semmit, mert annyira jött be a cigarettabűz. Szerencsére csak albérlet volt, így könnyen el tudtak költözni, de mondta, hogy borzalmas volt, mert az ablakok se zártak 100%-osan, így zárt ablaknál is érezni lehetett a cigifüstöt. Én is meg tudom erősíteni az 1. emeleten lakó miat, hogy a cigarettabűz bizony nagyon zavaró és kellemetlen tud lenni, arról nem is beszélve, hogy baromi káros, és azt is károsítja, aki nem cigizik.

2016. nov. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

első válaszolónak üzenem,hogy sosem a kutya tehet róla,hol végzi el a dolgát hanem az igénytelen másokat lesz@ró gazdája.

őt kellene megrendszabályozni és nem a szerencsétlen mit sem tehető állaton megtorolni azt amiről nem tehet.

nem az állat akar téged bosszantani ezzel-hanem ez a tusk.ó gyökér aki semmibe veszi a többieket!

2016. nov. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló torkán én is leönteném a fagyállót. :)


Édesanyámék házánál mindegyik szomszédot rühelljük. :D Arra már nem terjedt ki az érdeklődési kör, hogy ők viszonozzák-e ezt a nemes érzést.


A baloldali légpuskával lövögeti a madarakat (Értsd ide a fakopáncsot, fecskét és a vörösbegyet is). Amikor mi náddal bevontuk a közös kerítést végig, ők neki támasztották a sok lomukat amivel összetörték a nádat. Meg kiakarták vágatni a hatalmas diófát, mert hogy mi gyerekek felmászunk rá és biztos a szomszéd kövér manci habtestét bámuljuk a fa tetejéről.


A jobboldali házfal szomszéd a kerttel. Kiakarta vágatni az épület magas fenyőt mert szerinte az veszélyes. (jöttek szakemberek le ellenőrizték, teljesen jó az a fa ott) Aztán mikor be engedtük őket a saját udvarunkba, hogy felújítsanak, megölték, összetaposták azokat a növényeket (is) amik nem a fal közvetlen közelében vannak hanem jó 2-3 méterrel arrébb. Eközben amúgy ők betonnal felöntötték a saját telküket. :D Ez egy kertvárosban szabálytalan, szóval úgy meg lettek büntetve, hogy máig nyögik. A vicces az, hogy azóta megint kivágták azt a 2-3 fát amit az ellenőrzés miatt ültettek. Hülyék.. nem tudják hogy 2 évente ellenőrizni fogják őket.

Jah meg lopták a netet és a TV adást, tőlünk. Szóval amiatt is meg lettek büntetve. :D


A hátsó szomszéd a mi kerítésünket használva csinált ólat a libáknak és a tyúkoknak. Ezzel nem lenne baj, ha takarítaná és nem lenne rohadt büdös. Meg hisztizik hogy a kerítés mentén ültetett szil fák nagyon magasak. :D Azt akarja, hogy vágjuk ki őket.


Én komolyan nem értem, hogy a sok retardált mi a francnak költözik KERT VÁROSBA ha utálja a fákat.


A pláne, hogy a baloldali még üvölteti is a tuc-tuc szarját. No para... azóta szereztünk erősítőt meg rendes hangfalakat. Azonnal túlüvölti a Metalica. :D


A kerítést meg végig ültették anyuék sűrű bokrokkal és fákkal, szóval a baloldali és a hátsó szomszédot egyáltalán nem lehet már látni. Az elülső kerítés meg 2 méter magas tégla cucc.

2016. nov. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!