Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hisztis vagyok? Hogyan tudnék...

Hisztis vagyok? Hogyan tudnék erről leszokni?

Figyelt kérdés

Mostanában megkapom, hogy hisztis vagyok. Sajnos ha valami nem úgy történik, ahogy azt elképzeltem olyan vagyok, mint egy gyerek, kiborulok, puffogok. Egyszerűen nem bírom elviselni, ha valami nem a tervek szerint alakul, ráadásul nyafogok össze-vissza.

Régen egyáltalán nem ilyen voltam, nem tudom most mi változott...


2018. márc. 19. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Lehet, hogy a korodnak köze van ehhez. Sajnos nem nagyon lehet mit tenni, csak azt, hogy amikor olyan helyzet van hogy nem az van amit te akarsz, akkor azt elfogadod. Elszámolsz magadban 10-ig, és végiggondolod azt, hogy tényleg megéri-e hisztizni. Hidd el, én is elég hisztis vagyok, de ezek a módszerek enyhítettek rajta. Persze, nehéz elnyomni magunkban az érzéseinket, de ha normálisan elmondod (nem hisztizve), akkor lehet, hogy megértőbbek lesznek veled az emberek.
2018. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
normálisan elmondod a véleményed*
2018. márc. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!