Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A havi női dolgom előtti...

A havi női dolgom előtti hetem katasztrófa, mert nagyon hisztis vagyok. Feltékenységi roham jön rám apró dolgoktól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindent túl reagálnék ha nem fognám vissza magam, szeretet hiányom van, de barátommal csak hétvégente lehetek. Hogy kezeljem hogy ne teremtsek konfliktust ?

Féltékeny vagyok egy lányra akivel elkerülhetetlen hogy találkozzon, rám úgy érzem nem figyel eleget pedig ez csak részben igaz és ilyenkor még rosszabbul reagálom le. Nem mindig tudom magam visszafogni, de nagyon próbálkozom és most sikerül is, de pár nap után magamba firdulok és "világ problémáim" vannak.

Hogyan kezeljem van ötletetek?

Konoly és értelmes válaszokat kérnék !!!

Köszönöm !!

17/L


2017. nov. 6. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

Uralkodj magadon. Mert két eset lehetséges:

1.vagy uralkodsz magadon és megmarasd a normális kapocslatod

2.vagy nem, és hanyatt-homlok menekül előled minden normális férfi.

egy harmadik is lehetséges: hogy melletted marad, de ez esetben nem normális, vagy már elmebeteg, vagy az lesz.

2017. nov. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Unikornispata ***** válasza:
100%
Olvasgasd át a kérdésedet-és majd olvasás közben rájössz,mennyire igazad van:nem szabad engedni azokat az indulatokat az útjukra...Igyál citromfű/kamilla/aloe vera teát,és relaxálj!
2017. nov. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első kommentelő: Én uralkodok ahogy tudok, és mindig megbeszélem vele a bajom mielőtt kiakadnék, de mint mondtam tudom hogy ez csak egy ideiglenes hiszti ami van és ez segít visszatartani, hogy ne mondjak olyat amit tudom hogy nem komolyan gondolok, mert nyilván elüldözom, de a kérdés csak az volt, hogy ven-e erre valami tipp amivel enyhíthetek a kicsit "depis" hangulatomon


Második válaszoló: hasonló tanácsokra gondoltam, köszi :)


Ha van még ötlet várom, köszii

2017. nov. 6. 22:50
 4/8 Unikornispata ***** válasza:
86%

Melegvizes palack a pocira :)

És a fűszeres ételek kerülése.

Ja,és ilyenkor több időt adja önmagadnak:hobby,kedvenc zenék hallgatása,foglalkozás azzal,ami téged jókedvre derít.Pár kocka csoki :D És mindenekelőtt legyen a szemed előtt,hogy néhány nap múlva minden sokkal könnyebb lesz.

2017. nov. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát igen, pont ezért nehezebb, mert nincs hobbim, és az derít jobb kedvre ha végre barátommal lehetek, mivel csak hétvégente látom ugye, mert messze lakik, és még az utazás, nagyon szeretek utazni, nap lementét és napfelkeltét bámulni :D ezen kívűl kb semmi nem fog meg :D

Viszont a többit megtudom fogadni :) zenét hallgatni imádok :(


Nagyon köszönöm😊

2017. nov. 6. 23:13
 6/8 A kérdező kommentje:
Viszon most megokönnyebbtem :) 2 hetet szokott késni és ilyenkor addig is tart néha a hiszti :D most csak 2 napot, éppen most hajnalok hajnalán lepett meg a kedves női baj :D
2017. nov. 6. 23:16
 7/8 anonim ***** válasza:

33/f


Fogalmam nincs te mit csinállj, de 10 év háasság egy ilyen csajjal után, azt tudom mondani, a párkapcsolatban nagyon fontos a kompromisszum... ha téged szeret a párod, meg tudja hozni ezt a kompromisszimot, és elvisel ilyenkor...

2017. nov. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Unikornispata ***** válasza:
Szívesen és minden jót! :)
2017. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!