Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit esik nagyon jól a másik...

Mit esik nagyon jól a másik nem tagjától hallani?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam, hogyan okozhatnék örömöt lánybarátaimnak, és elsődlegesen a bókolás jutott eszembe. Van más ötletetek? Illetve, bókolást tekintve mit esik a legjobban a nőknek hallani?

2018. márc. 20. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Nekem sokan mondják, hogy okos vagyok, viszont szépnek nem szoktak, pedig elvileg nem vagyok csúnya...

Tehát szerintem azt dícsérd, amit nem szoktak! :) (De csak ha tényleg igaz, a hazug bók az rosszabb, mintha nem mondanál semmit!)

Tehát ha okos és szép, és gyakran mondják szépnek, akkor mondd okosnak, ha gyakran mondják okosnak, mondd szépnek! :)

15/L

2018. márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
"Ekkora még nem volt bennem."
2018. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Orgazmusom volt.
2018. márc. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Ha megdicsérik a külsőmet, vagy rávilágítanak egy jó tulajdonságomra. Bár szerintem a tettekkel, azzal, hogyha segítesz nekik, odafigyelsz rájuk sokkal többet érsz.

Minden esetre szurkolok neked! (:

2018. márc. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Én a külsőmet tekintve elég bizonytalan vagyok, így sokkal jobban esik, ha a belsőmet dicsérik.

Pl. kreatívan megoldottam egy feladatot, vagy okos vagyok, vagy jó vagyok röpiben, vagy bármi más, ami nem függ össze a külsőmmel, mert azokat a bókokat én nem tudom hova tenni. :D

Ja és nem szeretem, ha sok ember előtt dicsérnek meg valamiért, mert bem tudom hogy kezelni, és szerény is vagyok, és zavarba jövök.

2018. márc. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt szeretem, ha nem feltétlenül azt jegyzik meg bókként ami általános (szép vagy, aranyos vagy stb.), hanem az olyan dicséretet, ami kizárólag rám vonatkozik, és abból ered, hogy a másik alaposan megfigyel(t), és ismer.

Pl. - olyan vicces, amikor mosolyogsz, behunyod az egyik szemed;

- tetszett, ahogyan a múltkor érveltél az xy állításával szemben, igazán meggyőző volt;

- jó érzés, hogy látom, téged sem hagy közömbösen, ha a másiknak baja van, szeretem, hogy mindig türelmesen meghallgatod, akinek szüksége van rá(d);

- ez a szín különösen jól áll neked, kiemeli a szemed színét;

- a kacagásod olyan mint a csillingelés;

2018. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, ha barátok bókolnak, szerintem az már több, mint barátság. Persze nekem is van fiúbarátom, de ha mondd valamit, azt nem örömszerzés miatt teszi, csak megjegyez valamit. (Azt is, ha valami rossz.)
2018. márc. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A bók az egy ultimate cucc. Minden ember számára.


Egyáltalán nem számít az sem, hogy a bók igaz vagy sem. Tehát ha egy zsírkucunak mondod, hogy jó az alakja, azt ő ugyanúgy pozitív dolognak veszi majd, hiába tudja, hogy kamuzol.

2018. márc. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szabad akaratomból utolsó lehelletemig szolgállak.
2018. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!