Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Voltatok már úgy, hogy tudtáto...

Voltatok már úgy, hogy tudtátok a "rossz irányba" mentek, és csak azért nem akartatok megfordulni, mert azzal beismertétek volna, h NAGYON rég óta mentek már arrafelé, és ugyanolyan hosszú lenne az út vissza?

Figyelt kérdés
2018. márc. 20. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Volt valami ilyesmi érzésem félúton idefelé. De aztán nem fordultam meg.
2018. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De egyszer vissza vissza kell fordulni ebből a rossz útból, másrészt szembesülni kell a nehézségekkel.
2018. márc. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
Én nem szaraxok, ha feltűnik hogy rossz irányba tartok akkor megállok és először azon gondolkodok hogy vajon innen hogy lehetne gyorsan eljutni az úticélhoz. Ha nincs más akkor megfordulok, elvégre valahova menni akarok.
2018. márc. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Íme a tökéletes megoldás. Pont a minap jött szembe a videó (tudom, hogy a cím nem ezt sugallja, de az első felében ez van)
2018. márc. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Oh, basszus, 12 órámba telt, mire rájöttem, hogy a videőt meg nem küldtem el. 😅

[link]

Bocsánat, korán volt még.

2018. márc. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!