Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Új felnit vennék a régi...

Új felnit vennék a régi agyakhoz. Előfordulhat, hogy a hátsó és első kerékbe ugyanolyan hosszú küllők kellenek?

Figyelt kérdés
Az első-hátsó felni típusa megegyezik, az agyak rx100-asok. Méréssel tudom, hogy meg tudnám állapítani, de jelenleg nem áll módomban eltávolítani a racsnit.
2017. márc. 14. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztosan nem.

Sőt olyan eset is elő fordul,hogy egy felnihez 2féle hosszúságú küllő kell...ez a hátsó keréknél biztosan így van,de első keréknél is elő fordulhat.

A fűzés sem mindegy,mert a párhuzamos fűzés rövidebb küllökkel megoldható,mig a 3kereszet hoszabbakat igényel.Az aero felnik meg még rövidebbeket(és aero küllöket)

És valszeg a régi és uj felni profil magassága sem azonos.

2017. márc. 15. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kiitos ***** válasza:

A kérdésed alapján feltételezem .hogy nem fűztél még kereket. Szerintem bízd olyanra aki már sokat fűzött.Ha Neked ez lesz az első akkor a küllőhossz lesz a legkisebb probléma .

Itt egy küllőhossz kalkulátor,de sokat találsz a neten

[link]

2017. márc. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem fűztem még kereket ebben igazad van és rá is bíznám "profira" ha az nem kérne el 2500 Ft-ot kerekenként. Az első kerék küllőhosszát még a kérdés feltétele előtt kiszámoltam, a hátsónál volt a gond, mert a racsni miatt nem tudtam sehogyan sem pontosan mérni, leszedéshez még nem volt célszerszámom.

A kérdés óta megérkeztek az első kerékhez a küllők, illetve a hátsó kerékhez a racsni leszedő, a napokban megpróbálom a fűzést és centrírozást.

2017. márc. 17. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!