Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik a 90-es években voltak...

Akik a 90-es években voltak fiatalok, gyerekek mi az amire ti szívesen emlékeztek abból a korból?

Figyelt kérdés
2018. márc. 20. 22:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
14%
Nagyrészt igen. :)
2018. márc. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
A reggeli és délutáni rajzfilmekre, pokemonos tazókra. :D
2018. márc. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
kádár-disco
2018. márc. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, bocs, félreolvastam a kérdésed... este van, na. :D


Például arra szívesen emlékszem, hogy hétfő esténként nagyon szerettem nézni az X-aktákat. :D

2018. márc. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%

Vasárnap délutáni walt disney, gazdálkodj okosan társasjáték, tollasozás, foci, cserebogár vadászat az utcán. Videókazettás terminátort nézni, sok kirándulás, bunker építés, átbeszélgetett és játszott éjszaka a barátokkal nyári este. Ha jobban visszaemlékeznék, lenne még pár jó dolog :)

(N)

2018. márc. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%

Ami akkor jó volt.

- szabadság. Úgy értem, hogy minket a szülők nem gátoltak meg abban, hogy élvezzük az életet. Mehettünk egyedül akár a Balatonhoz is, hiszen tudták nem az a cél, hogy igyunk, drogozzunk. Sőt drogokról én nem is hallottam, mert senki nem volt az a környezetünkben.

- A személyes kommunikáció. Mi még ha barátkozni akartunk másokkal, vagy akár szerelembe esni, személyesen kellett ismernünk egymást. Nem volt internet, facebook, így hamar megtanultunk kommunikálni.

- hülyén hangzik de az élet szigora. Nekem nem kellett félnem attól, hogy 15 évesen hazafelé menet megtámad pár velem egykorú, hogy megverjen. Nem csak azért mert később a rendőröktől ők is kaptak volna, hanem mert akkor senki sem fordította volna el a fejét, hanem segítettek volna. Szóval nem volt ekkora közömbösség ami most van.

- ami szerintem még jó volt az, hogy nem volt akkora különbség a gyerekek között mint ma. Voltaképpen ha gazdagabb is volt valaki az sem hivalkodott.

Bevallom nagyon sajnálom a mai tinédzsereket, fiatalokat, mert nincs életcéljuk, nincs életük.

Mi 13 évesen 13 évesek voltunk. Ma egy 13 éves 20 évesnek akar látszani. Sajnálom őket

-

2018. márc. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A Music TV Europe-ra!!! Ray Cokes-szal, Pip Dannal, Paul Kingel, a Chillout Zone-nal, Beavis & Butt-headdel és az igazi, hamisítatlan, jellegzetes '90-es évekbeli zenékkel, amiket felsorolni is lehetetlen. Aki nem élte át ezt a már-már misztikus, kábulatszerű életérzést (drogok nélkül), annak fogalma sincs róla, miről beszélek. Elmúlt. Sajnos... :(
2018. márc. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Diavetítés, mászókázás, rollerezés, vasárnapi rajzfilmek, színes golyó rágók, super Márió, Barbizás. Sokat játszottunk az udvaron is, minden növény, bot érdekes volt:D

Húsvéti nyuszis díszek készítése, ovis-általános iskolás farsang, napköziben nyomdákat és matricákat kaptunk a jól elkészített házira, rajzóra: levél lenyomat készítés.

2018. márc. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

6os remekül leírta.

Nem volt mobil, normális barátaink voltak, nem a látszatra mentek az emberek.

Nekünk a közösségi tér a játszótér volt, bunkit építettünk és bodzabogyóból keverünk festéket. Na meg a tinimagazinok... Popcorn, Bravo, IM... Mentek a posztercserék, meg olvadozások a fiúbandákon... De jó is volt akkor gyereknek lenni!

2018. márc. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Tévéhez csatlakoztatható joystickos Super Mario kazettás játék, Turbo rágó, vasárnap délutánokon Dagobert bácsi kalandjai, Dallas sorozat, Brinkmann professzor és Udo kalandjai a fekete-erdei Klinikán, tollasozás, ickázás, lábtengózás a panelrengeteg parkolójában, hirtelen cicázás a dombon, beton alapú játszótér fém mászókákkal:), kisdobossá avatás, hirtelen ezek jutottak eszembe.
2018. márc. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!