Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem akarok gyűlölni. Hogyan?

Nem akarok gyűlölni. Hogyan?

Figyelt kérdés

Egy ember, azaz egy másik korosztályombeli nő iránt olyan intenzív gyűlöletet táplálok, hogy már megkeseríti a napjaimat. Régen jóban voltunk ez elromlott, mindketten hibáztunk.

Utálom viszont már magát ezt a gyűlölködést is. Próbálom őt mindig felmenteni de nem megy. Ma a tükörbe néztem és rádöbbentem, hogy tulajdonképpen napi szinten foglalkozom már vele. Nem tudom elterelni a gondolataimat sem és ez beteges. Hogyan lehet ebből kiszabadulni?



2018. márc. 20. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:

"Ma a tükörbe néztem és rádöbbentem, hogy tulajdonképpen napi szinten foglalkozom már vele. "


De ugye nem ilyen szinten tolod? : https://www.youtube.com/watch?v=HvkrkqjBOXc

2018. márc. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ismertem ezt amit belinkeltél de meg kéne néznem, jó filmnek tűnik.
2018. márc. 20. 23:40
 3/7 anonim ***** válasza:
2018. márc. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell felmentened, egyszerűen csak bocsáss meg neki, és engedd el.
2018. márc. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kowalsky számának a mondanivalója is jó:

"Amilyen hülye vagy" c. száma.

A megbocsátás útja c. film is jó.

2018. márc. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szeresd magad és előbb önmagadnak bocsáss meg.
2018. márc. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy kapcsolatban állsz-e vele, mert ha igen, akkor a kapcsolat megszakításával a haragod is meg fog szűnni.

Én a kolléganőmet rühellem ilyen szinten, de megoldottam és felmondtam ezen az amúgy is vacak munkahelyen. Egyszerűen annyira irritál, feszélyez, hogy testi tüneteket is okozott ez, még négy napig leszek vele összezárva, aztán vége.

2018. márc. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!