Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is idegesít amikor...

Titeket is idegesít amikor egy családos nő rinyál, hogy nincsenek barátai és neki mennyire sz** az élete?

Figyelt kérdés
Ahelyett, hogy örülne vannak gyerekei, férje. Arra nem gondol, hogy sokan teljesen egyedül vannak.

2018. márc. 22. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem idegesít!
2018. márc. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egyedül voltam sem idegesített. Mivel ha rinyál valaki sokáig, akkor leépítem. Ennyire egyszerű. :I
2018. márc. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Természetesen nem, mert van bennem empátia mások iránt.

Ennyi erővel minden teljesen egyedül lévő embert (gondolom te is ilyen vagy) is a kútba lehetne lökni azzal a dumával, hogy "mit rinyálsz, legalább nem élsz egy koszos kis afriaki országban, ahol fél évig kell dolgoznod, hogy vehess egy biciklit.. nem hogy örülnél annak, amid van"

2018. márc. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Engem sem idegesít. Nekem mindegy, nem az én dolgom mások magánélete. Mégha nekem is rinyálna nem találnám idegesítőnek, kellemetlennek találnám, hogy végig kell hallgatnom.
2018. márc. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem idegesít, inkább elszomorít, hogy mennyien élnek szörnyen magányosan, szeretetre kiéhezetten házasságban is. Sajnálom őket és ilyenkor hálás vagyok az összes évemért, amiben lehet egyedül töltök, de még sem lelki fájdalommal és megkötözöttséggel.
2018. márc. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Előző válaszolóval ellentétben bennem nincs empátia, vagy legalábbis minimális. De tökéletesen tudok kizárni embereket a gondolataimból. Ha nem tudok neki segíteni (úgy hogy nekem se kerüljön többe mint amennyit hajlandó vagyok rááldozni) akkor udvariasan lepattintom. Én azt nem bírom amikor valaki a problémázást élvezi a megoldás keresés helyett.
2018. márc. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Miért idegesítene? Azért mert valakinek családja van, még érthető, ha olykor más emberek, barátok társaságára is vágyna.
2018. márc. 23. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, leszarom, csak megkérdem tőle, hogy akkor minek szült?!


Én nem fogok soha gyereket vállalni, mert számomra nyűg, meg van normális életünk a férjemmel :)

2018. márc. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyanokkal kapcsolatban dühít,akik amikor jól állnak a családi dolgaik nem jelentkeznek,sablonosan válaszolnak vissza.Amikor meg gondjaik vannak akkor igénylik a másik ember társaságát pont azért,hogy panaszkodhassanak.Pl.az egyik úgymond barátnőmnek amikor volt tavaly a születésnapja és amikor eljöttünk tőle mondtam akkor majd találkozunk.Ő erre elkezdte számolgatni a társaságból mikor lesz a következő születésnap-utalva arra és mondta majd akkor találkozunk.Most az idei évben az egyik közös barátnő születésnapján azt mondta olyan rossz neki,hogy az ő barátnői nem járnak hozzá,inkább a férje barátai,ismerősei az ő hozzátartozói közül meg a szülei,akivel nincsenek annyira jó viszonyban és nincs kivel beszélni a gondjairól(és ezt még volt képe így megmondani is).Valahogy nem tudom sajnálni,mert azzal,hogy őt rengetegszer nem érdekelte velem mi van-nálam sem állnak fényesen a dolgok,elveszítette a szeretettemet és bizalmamat.Mostmár inkább sablonos ez a kapcsolat.Mindennek vannak előzményei is.
2018. márc. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem is idegesít, mert mindenki tudja, hogy a családalapítás ezzel jár. A felek előbb-utóbb megutálják egymást. Anyu a négy fal között a gyerekkel, apu meg félrejár. Mindig ez van. Aki okos, az más kárán tanul, a hülyéket soha nem bírtam elviselni.
2018. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!