Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csúnyább pasik/lányok miért...

Csúnyább pasik/lányok miért nyomulnak szép, jó külsejű csajokra/pasikra?

Figyelt kérdés
Nem provokációnak szánom, én se sorolom magam a szép lányok közé, szerintem átlagos vagyok. Ennek megfelelően sose flörtölgetek nagyon szexi pasikkal mert tudom,h nincs értelme, nem fogok kelleni nekik, ahogy nekem se kellene egy csúnyább fiú. Most mondhatjátok,h felszínes p*csa vagyok, de ez miért lenne felszínesség? Miért jönnék össze egy olyan emberrel akit nem tartok vonzónak? Persze ha ismertem már régről és a személyisége megfog az más, akkor lehet valami (akár úgy,h én jövök össze egy nálam szexibb csávóval) de egyébként nem. Itt gyakorin is folyton írják a fiúk,h szemét lányok csak a szexi csávókkal jönnek össze... de istenem.... talán nem a legdögösebb bigékre kéne rámozdulni :D most komolyan nem értem az embereket. Miért nem lehet felfogni,h a saját szinteden kéne maradnod? Vagy rohadt jó fejnek kell lenned :D de az ritka csajnál és pasinál is.

2014. jún. 9. 13:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Olyat hallotáál hogy van aki szép és csúnya kel neki? Enegem elég jóképünek tartanak nekem pl a csúnyának nevezett lányok tettszenek nem tudom miért de taszitanak a mű nők
2014. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
a 3. sorig olvastam el amit írtál. Nos a hozzáállás már itt megmutatkozik! Gondolkozz el, és légy pozitívabb
2014. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Tény. Mindenkinek sír a szája hogy nincs pasija/nője, de ha megmutatja kire hajt általában nem egy átlagos pasi/nő. Először a magunkról készült képet kéne rendbe tenni.
2014. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Úgy gondolják hogy egyszer talán szerencséjük lesz.
2014. jún. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%
Te hülye vagy.
2014. jún. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%

"ahogy nekem se kellene egy csúnyább fiú."


Mondjuk ezért?


Ez, by definition, felszínesség a javából.

2014. jún. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

1.!

A műnőket ne is nevezzük a szép kategóriának. Ők inkább a csúnyák. :D

2014. jún. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Igazad van, én sem fogok soha esélyt adni egy olyan lánynak aki nem tetszik, mert nincs értelme. Mindenki a legjobbat akarja, csak éppen elfelejti, hogy ő a másiknak nem tudja a legjobbat nyújtani. De majd jönnek a normális férfiak nők, akik leírják, hogy nekik nem lényeg csak legyen valaki, aztán valamiért mégsincs senkijük YD
2014. jún. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
96%
Kedves kérdező te nagyon sötét vagy.
2014. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
9%
Nekem is ugyanez a tapasztalatom. Azok a pasik, akik nem bejövősek, mindig nyomulnak. Rájuk sem nézek, nem szemezek velük, mégis keresik a társaságomat, bezzeg a ronda kövér nők nem kellenek nekik! Ízlésük az van, csak nem a hozzájuk illőkkel kezdenek. Ezért is maradnak egyedül. Az átlagosan helyes férfiak meg nem kezdeményeznek. Azok már a nőktől várják el, hogy udvarolgassanak. Fene egy világ ez :D
2014. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!