Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, hogy vélekedtek a...

Lányok, hogy vélekedtek a csúnyább fiukról?

Figyelt kérdés

Mennyi esélye van ismerkedésnél egy nem igazán jóképű fiunak,ezt arra is értem hogy adtok-e legalább egy annyi lehetőséget hogy meghallgassátok mit szeretni veletek közölni?


16/F



2014. febr. 8. 12:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
a java nemsokat értelem szerüenamelyiknek a belső fontosabb vagy meglát benne valamit az mindenre ad lehetőséget ;)
2014. febr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Nem nekünk csak helyes fiúk kellenek 16/l
2014. febr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom, hogy én nem jönnék olyannal össze, aki nekem nem tetszik, nem vonzódok hozzá.
2014. febr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat,kb. erre számította,de szeretem az őszinteséget
2014. febr. 8. 12:50
 5/31 anonim ***** válasza:
Mi számít csúnyábbnak? Küldj képet egy számodra "csúnyáról" és megmondom.
2014. febr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Én is csúnya vagyok és egy lány se akar engem
2014. febr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy mindenkinek adok esélyt, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy egy csúnyább fiú nem indul hátránnyal.

Ugyanakkor ez nagyon relatív dolog, mindenkinek más az ízlése.

2014. febr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Egy csúnya fiú eleve esélytelen minden lánynál.
2014. febr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Szeretik, ha csúnyaként kezdeményezel, mert jólesik nekik a törődés, növeli az önbizalmukat, ami kell, amikor majd jóképű fog nekik udvarolni. Ez lesz a sorsod, örökös önbizalomerősítő, aki sose kapjha meg a csajt.
2014. febr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

"Ez lesz a sorsod, örökös önbizalomerősítő, aki sose kapja meg a csajt."


Egyetértek, mindaddig, amíg nem hozod ki a külsődből a maximumot. Bármelyik férfi képes a képzeletbeli 10-es skálán legalább egy 7-es szintre eljutni, azaz átlag feletti külsővel rendelkezni. Ami már szinte bármelyik nőhöz elég (ha emellett az öltözködési stílusod és a tökösséged - mennyire mersz odamenni csajokhoz - is átlag feletti).


Szóval bele kell tenni a munkát keményen, és akkor nem leszel csúnya. Vagy átlagosnál kicsit csúnyább csajokhoz menj oda, lehetőleg ismerősi körben, és akkor majd nem számít annyira a külső. Én inkább az első opcióra szavaznék.

2014. febr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!