Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A husisabb lányok miért azzal...

A husisabb lányok miért azzal nyugtatjak magunkat, hogy "csak a kutyák játszanak a csontokkal"?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy amikor egy olyan lánnyal beszélek, akin van egy kis plussz, mindig azzal jön, hogy csak a kutyák játszanak a csontokkal és a fiúk imádják ha van egy lányon mit fogni. Jó aláírom ez valószínűleg tényleg így van, de akkor is ha nekem valaki ezt mondja nagyon felbosszant, mert a legtöbb vékony lány nem azért vékony testalkatú mert éhezik hanem mert ilyen a genetikaja és kész. Mégis lenézik ilyen téren a vékony lányokat és ez nagyon bosszant.

Szerintem undok doloog, ha valaki úgy próbál meg előnyösebb színben feltűnni, ha másokat lenéz vagy lekicsinyít. Vélemény?



2018. márc. 24. 12:30
 1/10 anonim válasza:
68%
“Disznókkal meg a hentesek” :D amúgy ez engem is fel tud idegesíteni,mert én is vékony vagyok. Ha megennék egy lovat akkor sem híznék el
2018. márc. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Ez husisabb meg vékonyabb nőknél is így van. Sose leszünk megelégedve magunkkal se de egymással se. A husis lenézi a vékonyabbat a vékonyabb meg a husit. Talán a vékonyabb nőket valamivel elfogadottabb bántani. Engem is sokat bántottak tini koromban mert vékony vagyok.
2018. márc. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Skaiiripa ***** válasza:
68%

Na igen, ha egy vékony lány mond valamit egy husibb lányra, akkor milyen gonosz és fhuj, de a husibb lányoknak persze nyugodtan lehet szapulni az alkatilag vékonyabb lányokat.

Tényleg elég bosszantó tud lenni ez a hozzáállás bármilyen témában.

2018. márc. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
"kövér nők, az igazi nők", "ne fogyj le, mert kövéren gyönyörű vagy", "csak a kutyák játsszanak csontokkal" a kövér nők találták ki akik, lusták lefogyni. Nekik az kell, hogy valaki pátyolgassa a lelküket ezekkel a hazugságokkal, és akkor kényelmesen élhet tovább kövéren, abban a tudatban, hogy ő kövéren is gyönyörű, minden férfit megkaphat, ahelyett, hogy sportolna és nem zabálna egész nap.
2018. márc. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Nekem ez nagyon nem tetszik, mivel nemcsak csontsoványság és hájasság létezik, ne feledkezzünk el az arany középútról...

S szerencsére igenis van, akinek az egészségesen táplálkozó, de genetikailag vékonyka (persze nem múmiára vagy csontvázra emlékeztető, mert annyira rossz genetika nincs, max. betegség) nők is tetszenek...


Teljesen idióta dolog lenézni valakit olyan miatt, amiről nem tehet.

S ha valaki kövér (nem husis, olyan igazából nincs, idióta szó. a hús izom, a hájat hájnak kell nevezni), akkor főleg nincs oka lenézni a hízásra nem képes kissé már túl vékonyakat, mivel lefogyni mindenki le tud, ha akar, pár extrém esetet talán leszámítva (vannak vad dolgok), míg hízni nem tud az, akinek a szervezete ezt nem támogatja s elhasználja a többletet, ami ezáltal megszűnik többletnek lenni, nem rakódik le.


Undok dolog? Ja, de nagyrészt erről szól a világ és a történelem... Az emberek imádják ezt, folyton ezt csinálják. Fogsz egy csoportot, amiben te nem vagy benne. Lehúzod őket, ezáltal a te csoportod, így te is relatív magasabbra kerül s tetszeleghetsz a magad által emelt piedesztálodon... A vallásod, a táplálkozásod, a nemi identitásod, szexuális orientációd, testalkatod, érdeklődésed, származásod miatt? Mindegy. A fő, hogy a te csoportod jobb, mint másoké... Siralmas, de egyre több helyen felfedezem ezt a hozzáállást s nehéz megváltoztatni, ha egyszer azzal az eufórikus érzéssel jár, hogy "én JOBB vagyok".


A teltebb lányoknál sokszor irigység is lehet a háttérben. Vagy önigazolás, inkább átírják a saját gondolkodásukat, csak ne kelljen lépéseket tenniük.

Persze egy simán telt, nem nagyon kövér lány lehet ténylegesen elégedett magával, de attól tartok, az ilyenek zöme nem húzkodja le a vékonyakat... Egy részük igen, ez elkerülhetetlen.

2018. márc. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat nemtom, gondolom ezzel akarnak reflektalni arra, hogy a mediabol mennyire a tokeletes testu vekonyabb nok vannak tolva. Szal mindenhol az az igazi no akinek lapos a hasa, sima a bore, tokeletes a haja, feszes a feneke/melle, stb. Ugyan olyan nekik ezt latni, mint amikor a vekony lanyokat roastoljak. Szerintem mind a ket oldal bekaphatja, az a lenyeg, hogy te erezd jol magad a borodben. Igazan jol, nem pedig azt jatszva.


Folyamat azt latni ezen az oldalon is, hogy mennyire szanalmas az, ahogy az emberek beleutik az orrukat masok dolgaba, de en azt varom, hogy egyszer mikor lesz mar az szanalmas, ha idiota emberek velemenyere alapozva erzed magad szarul a borodben ugy, hogy te is tudod semmi okod ra.

2018. márc. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Ahogy a duci nőknél sem a genetika okozza (maximum 1000 nőből 1-nél érvényes az, hogy valamilyen betegség vagy gyógyszer miatt HÍZÉKONYABB), úgy a vékonyak sem foghatják teljes mértékben a génjeikre.

A bomba alakú fitnesz modell csajok nem a genetikájuktól néznek ki úgy, ahogy. Edzéssel és megfelelő étkezéssel gyakorlatilag bármit el lehet érni.

Az más dolog, hogy vannak, akiknek turbón pörög az anyagcseréje, és egész nap tolja a hamburgereket meg a kólát és mégis 40 kiló.

Meg azt se felejtsük el, hogy a soványak pont ugyanilyen nagyképűek és undokak tudnak lenni, ismerek én is olyat, aki napi szinten előadja, hogy ő 170 centivel 42 kilósan milyen kövér, és igenis még fogyni fog és senki ne merjen beleszólni mert ő így boldog, mert csak a vékony lányok szépek. És neki nem a genetikája ilyen, ő éhezik. És büszke rá.

A molettek, vagyis inkább a kövérek is nagyon túltolják mostanában, ez is igaz. Amikor már 150+ kilós nők próbálják előadni, hogy ők mennyire boldogok és egészségesek és szexik és mennyire imádják a pasik, ésatöbbi, na az azért túlzás.

A kutyák játszanak a csontokkal dumát egyébként eddig csak férfiaktól hallottam, mikor felmerült a téma és a husis csajokat dicsérték.

Mellesleg mindenki azért cseszteti a másikat, mert saját magával nem elégedett. De ilyen emberek vannak mindenhol, vékonyak, kövérek, sportolók, lusták, nők, férfiak, fiatalok, idősek... nem csak duci csajok tudnak undokul viselkedni, hanem mindenki más is ugyanúgy.

A kérdésed alapján te is egy nagyon vékony lány lehetsz, aki elképedt azon, hogy a husis barátnői népszerűbbek a pasik körében. Fájlalod, hogy szerinted lenéznek, de közben igazából te is lenézed őket és általánosítasz.

A legjobbat azt teszed magaddal, ha nem foglalkozol másokkal. Legyél boldog úgy, ahogy vagy, és hagyd, hogy mások is azok legyenek. Nem kötelező sem husis sem bármilyen csajokkal a testsúlyukról beszélgetni, pláne nem vitatkozni. Teljesen felesleges, úgy is mindenki úgy él, ahogy akar. Vagy ahogy tud.

A változtatás lehetősége viszont mindenki előtt ott áll, ahhoz nagyon súlyos, gyógyíthatatlan betegségek kellenek, hogy valaki ne tudjon semennyit hízni vagy fogyni. Kifogásokat is mindkét oldal tud gyártani, azt látom. :)

2018. márc. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok undok dolog van még a világban, sok olyan, amit csak egy kövér érthet meg igazán. Persze a régi sérelmek, a folyamatos médianyomás, és az önutálat nem ok arra, hogy a vékony lányokat szidjuk. Én szánom azokat a kövér lányokat, akik pfujjolnak a vékonyakra, mert belül tudom, hogy nem így gondolják. Jól tudják ők is, hogy ki se ejthetik a szájukon, hogy helyesebb pasit akarnak, csini szoknyában akarnak járni, vagy bikiniben futkosni a strandon- mert ők nem tehetnek ilyet, mert ocsmányak, fogyjanak le, és amúgy is.

Olyanok, mint azok a vékony lányok, akiknek mániájuk rászállni a kövérekre. Nem minden kövér, vékony lány ilyen. Emellett ettől nem érdemes rosszul érezned magad, hiszen majd megfogsz te is egy, talán több pasit magadnak, aki téged szeret, nem egy husisabbat. Üdv, egy kövér lány, aki nem köpköd

2018. márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van igazán kövér barátnőm, és nem gyűlöli a vékonyabb lányokat, pedig igazán durva alázásokat kap, pl. egyszer együtt mentünk valahová és felnőtt férfi, édesapa volt ráadásul mondta jó hangosan a bunkóságot, miközben a gyereke mellette állt.

Engem meg már kövéreztek le 58 kilóval is, húsz évesen és nem vagyok alacsony. Szóval nem fekete-fehér a világ.

Én szeretek kimaradni az ilyen szarságokból, amíg nem ártanak nekem és nagyon rühellem, amikor valakit azért bántanak, mert vékony-kövér.

2018. márc. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk pont azért vagyok vékony (nem gebe, de az ő szemükben a sportos testalkat már az), mert odafigyelek arra, mit eszek, és sokat sportolok. Kamaszkoromban én is "husis" voltam (mondjuk ki: dagadék), de inkább leszek fűzabáló futkározó nyúl, mint hogy ilyenekkel kelljen vigasztalni magam.

Nem nézek le senkit pusztán azért, mert van rajta plusz, mert lehet, hogy tényleg nem tehet róla (mondjuk ez a ritkább), de ha úgy érzi, neki az a szabadság, hogy bármikor bármit megehet, többet ér, mint a szép alak, lelke rajta, nem vagyunk egyformák, ha ő így boldog, az remek :) De akinek muszáj azzal bizonygatnia a látszat-boldogságát, hogy más csoportokat ekéz, az valami érzelmi nyomorék, aki folyamatosan próbál hazudni magának. Én ezt tartom szánalmasnak, nem a kövérséget magát.

2018. márc. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!