Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A ducikat miért azzal nyugtatj...

A ducikat miért azzal nyugtatják hogy a Férfiak nem szeretik a csontsovany nőket?

Figyelt kérdés

Miert nem lehet megmondani azt hogy nem az állatok mulik.

Elkezd egy 80-90 kilos arrol beszelni hogy fogyni akar és egybol azt mondjak hogy senkinek nem kell csont bőr nő, meg hogy a pasik a nagy segget szeretik (nem csak duciknak lehet jo seggük)


2017. máj. 3. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
A vékonyakat miért azzal nyugtatják, hogy a férfiak nem szeretik a kövér disznókat?
2017. máj. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sok kövér férfi van, nekik is kell pár.
2017. máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van akinek tényleg ez tetszik... Én is ismerek ilyen fiút. Pont ezért nem jöttem be neki :D
2017. máj. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
En nem mondtam hogy a ducik csunyak. Csak azt hogy nem azzal kellene érvelni hogy a masik véglet milyen. A ketto kozt is nagy átmenet van.
2017. máj. 3. 17:49
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

mert a csontsovány csajokon nincsenek meg azok a női dolgok amitől nőies egy nő. pl.: mell, kerek fenèk, szèlesebb csípő, comb.


kèpzelj el egy fèrfit fèrfias dolgok nèlkül.pl.: keskeny váll, vastag husos comb, nagy mellek.na pont ilyen egy nagyon vèkony nő fèrfi szemmel....úgy ahogy egy fèrfi visszataszító nőies idomokkal, úgy egy nő is fèrfias idomokkal.


nekem se tetszene egy lapos mellkas, meg egy pár csont, egy nyeszlett popsi....az olyan kisfiús nem nőies.


a nő attól vonz egy fèrfit hogy nőies idomai vannak.legalábbis egy egèszsèges fèrfit. ès ezzel nem nyugtatják a ducikat, hanem biztos lehetsz benne hogy így van, a fèrfiak imádják ha van mit fogni.egy zörgő csonttól senkinek nem áll fel.

2017. máj. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért itt tényleg eléggé ki van sarkítva a téma... Szerintem valakinek igen is jól áll ha picit husisabb, de pl. én alkatilag "csonti" vagyok, nem is áll jól 1 fölös kiló sem, így hízni sem szeretnék, de eddig ez még senkinél sem okozott gondot, pláne nem úgy, ahogy az utolsó írja... -.-" De szerintem nagyon sok múlik azon is, ki hogy érzi magát a bőrében: Ha valaki azon sír, hogy mennyire nincs megelégedve magával, nem hiszem, hogy a személyes varázsával barkit is magával tudna ragadni.
2017. máj. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Latom nem ment at senkinek amit mondani akartam. Tudom hogy nem szep a csontsovanysag. Azt akartam mondani hogy egy 80-100 kilós nőnek ha nem tetszik magának és fogyni szeretne azt mondjak neki hogy csak kutyak játszanak csontokkal, DE nem csak a két véglet létezik. Erre akartam célozni hogy vannak egészségesen vékony es normál alkatú és egészségesen duci alkat is. És ha valaki elegedettlen magával akkor nem a masik véglet fikazasaval kene foglalkozni hanem az illetőt önmagához viszonyitani
2017. máj. 4. 19:19
 8/10 anonim ***** válasza:

nem mindegy az sem hogy az a 80-100 kiló az egy 150 vagy egy 180 centis nőn oszlik el, ès van olyan aki 70 kilósan egy gombóc, ès van aki 90 kilósan írtó csinos, mert olyan alkat... úgy oszlik el a dolog.


szerintem azok a pasik akik azt mondják egy nőnek hogy a kutyak játszanak csontokkal, az csak abban akarja az illető nőt megerősíteni hogy jobban tetszik neki ha van mit fogni ès ne akarjon csontkollekció lenni mert a faszik se arra vágynak , hogy eggyel több rohangáljon az utcákon.

2017. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés csak itt szinte csak hülyék vannak......
2017. máj. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, ha 80-90 kilós nő leadna mondjuk 15-20-25 kilót, még akkor sem tartozna a csontsovány nők közé, max átlag súlyú lenne 55-65 kilóval.
2017. máj. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!