Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék lenni egy...

Hogyan tudnék lenni egy érdekes személyiség? (többi lent)

Figyelt kérdés
Én aza tipikus önfejlesztő 16 éves ember vagyok aki maximalista, a kérdésem az ,hogy hogyan tudnék lenni olyas valaki aki magával ragadó, mert most még magamat is alig birom ki?
2018. márc. 24. 19:30
 1/4 A kérdező kommentje:
fiú*
2018. márc. 24. 19:33
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
azáltal lehetsz az, ha ezt a kérdést te magad megtudod válaszolni magadnak. nem egy mintához igazodás ez, hanem, ha valamit magadból bontasz ki.
2018. márc. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki érdekes személyiség, de ha ezekre figyelsz, sok embert megragadsz szerintem! ;)


1. Figyelj a nyelvtanra. Nekem sem a kedvenc tantárgyam, de a mondatszerkezet helyessége azért legyen jó!


"Hogyan tudnék lenni egy érdekes személyiség?" = Hogyan tudnék érdekes személyiség lenni? = Hogyan lehetnék érdekes személyiség? = stb...


2. Legyen egy bizonyos szintű műveltséged.

Olvass sokat, nézz filmeket és sorozatokat (ne Family Guy és társai!), akár különböző kultúrákét is. (Pl: Animék -> japán kultúra)


3. Tanulj nyelveket!

Az angol nyelvtudás az alap, minden szempontból! Utána a németet gyorsabban megtanulhatod, ám én inkább egy újlatin nyelvet javaslok, esetleg egy távolkeletit. (Bár... már van második nyelved, tehát igazából mindegy)


4. Öltözködj igényesen!

Ha valaki meglát, akkor ne a hányinger fogja el, hanem egy kellemes szimpátia.


A hajad legyen gondozott.

Ahány ember, annyi féle stílus, mindenkinek más frizura áll jól, esetleg kérd ki a fodrászod véleményét, ő ért hozzá.


Melegítőnadrágba, az edzőtermen kívül, máshova ne nagyon menj, hidd el, nem véletlenül oda találták ki. Csőnadrágot ne nagyon hordj, nagyon kínosan néz ki egy fiún és had ne mondjam még ki, hogy hogyan...

Pólót, igazából mindegy, hogy milyet veszel fel, csak ne legyen rajta az aktuális ebéded étlapja, de ha nagyon akarsz újítani, akkor javaslom (feltéve, hogy nem találod kényelmetlennek) az inget, mivel az egy fiún nagyon jól tud kinézni! ;)


5. Sportolni mindenképp!

Ha nem is sportot űzöl, akkor edzőterembe járj le, amikor tudsz. És persze ne fánkon és sütin élj! Ha egészséges vagy, az meglátszik a kisugárzásodon is, amitől szimpatikusabb leszel!


6. Legyél kultúrált.

Persze nem kell a kínai tiszteletadások végleteibe elmenni, de egy-két alap dologgal legyél tisztában az etikett terén. (Nem, a csészétől eltartott kisujj nem elegáns, épp ellenkezőleg. Nagyon sokan nem tudják ezt, ami igen kínos tud lenni.)


7. Legyél "laza", de határozott.

Nyugodtan menj el szórakozni, bulizni, viszont jelölj ki magadnak egy időpontot, amire haza kell érned, és egy ital mennyiség, mi fölé nem mész. Drogokat pedig ne használj, csak pusztítja a testet és az idegrendszert, akárcsak a kialvatlanság és a túlzott mértékű alkohol fogyasztás. A cigarettát szintén kerüld, a tüdődet tönkre teszi és 30 évesen 45 évesnek fogsz kinézni. Nincs taszítóbb egy kialvatlan, bedrogozott, részeg bagósnál.


8. Ne legyenek egyéjszakás kalandjaid, se nem vonzó, se nem egészséges. A nemi betegségekről és a kiégésről ne is beszéljünk.


9. Legyen egy tehetséged.

Mindenkinek van, találd meg a magadét! Rajz, zene, tánc, akármi lehet!


+ 1. Ez mellékes, de ha látsz valakit, (filmszereplő vagy élő ember) akinek van egy szimpatikus vonása, akkor próbáld meg beépíteni a saját viselkedésedbe.


Remélem segítettem! :)

Ha kell még tipp írj!

15/L

2018. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legy onmagad es akinek tetszika dzemelyiseged az erdekesnek fogja ralalni
2018. márc. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!