Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen személyiséggel mint az...

Ilyen személyiséggel mint az enyém mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Apám volt nálunk ilyen, utálom is miatta tényleg utálom!


Viszont én is olyan lettem az idő során mint ő és magamat is utálom.


Mintent megmond, mindenkivel lekezelő, csak ő a tökéletes, hatalmas önbizalma van de tehetsége az nem annyira, a nőkkel is nagyon csúnyán beszél, anyámmal is.



UTÁLOM miatta viszont egyre jobban azt látom, hogy olyan lettem mint ő!


Agressziv lekezelő barom, de nem akarok ilyen lenni és csak úgy tör ki belőlem ez a dolog mindig másba látom a hibát pedig tudom, hogy bennem van.


Viszont nagyon nehezzen tudok csak magamba nézni, és tényleg egyszer nagyon normális vagyok egyszer meg bunkó f**z de nagyon.


Nem tudom sokszor azt érzem, hogy gátlástalan vagyok és idegesit, zavar.


Viszont az is zavar, ha észre veszem ezeket a dolgokat magamban.


Kihasználós vagyok, nem akaratosan valahogy csak igy tudok élni én nem tudom miért de hányni tudnék magamtól ez miatt sokszor.



NEM TUDOK VÁLTOZNI, próbálok de nem megy.


Elfogadni csak nagyon nehezzen, és ritkán sikerül magamon ezt.


Nagyon sokan csak jót akarnak nekem , és azt is rossznak látom komolyan mondom szörnyü vagyok!


PONT OLYAN MINT APÁM.


Ha nagyon erősen elnyomom az nem lesz rám káros hatással?


2018. márc. 24. 21:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Kolerikus
2018. márc. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!