Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legjobb tanács,...

Mi volt a legjobb tanács, amit valaha megfogadtál?

Figyelt kérdés
2018. márc. 25. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
"Inkább két rendőr kísérjen mint két pap."
2018. márc. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne sajnáltassam magam és higgyek a képességeimben. Egyszer el is veszítettem miatta valakit, aki számomra fontos volt. Azóta ezt megfogadtam.
2018. márc. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
"Merj NEM-et mondani!"
2018. márc. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Moss reggel és este fogat
2018. márc. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Hallgass a megérzéseidre.

(Valahányszor nem tettem, mindig megjártam :P)

2018. márc. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyéni felelősség ami igazán számít az életben. Persze ez azt jelenti hogy a rossz dolgokért bűnhődni kell, nem lehet hárítani. De azt is jelenti hogy van az embernek lehetősége jó dolgokra, van lehetőségünk felfele jutni. És bár nem csak rajtunk múlik minden, de mindig megvan a lehetőségünk hogy jobbá tegyük a helyzetünket, ha csak kicsivel akkor is.
2018. márc. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem idézetre pontosan írom, hanem lényegében.


Lesz tovább. Nem lehet leragadni egy pontom, ami éppen derékba tör. Lesznek rossz napok, lesznek még annál is rosszabbak, de az idő megy tovább, vagyis menni kell, hogy elérjek a jóhoz.

2018. márc. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Ne foglalkozz emberekkel, mert csak megszívod.
2018. márc. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csináld azt amit te szeretnél (nyilván a normalitás keretin belül) és soha ne hagyd h mások mondják meg neked h mit és hogyan csinálj.


Elvégre ha majd ott fekszem a halálos ágyamon nem szeretném h visszanézve olyan dolgokkal lenne tele az életem amit megbántam v számomra jelentéktelen v hülyeség volt. Kösz én is eltudom dönteni h mit hogyan merre és mi van a listán.


És a munkán kívül tényleg azt teszek amit akarok.

2018. márc. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!