Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha a volt legjobb...

Mit tegyek, ha a volt legjobb barátom ellenséges velem?

Figyelt kérdés
Másfél éven át legjobb barátok voltunk, de nagyon összekaptunk. Nagyon rosszul esett ahogy beszólogatott, megalázott az osztálytársaim előtt . Na igen, én is biztos tettem valamit de a vitánk óta nem beszélünk, nem is találkoztunk és nem is tudtam tisztázni a dolgokat de nemrég összefutottunk és éreztette, hogy nem nagyon kedveli a társaságom ... Próbáltam természetes, mosolygós lenni de igazából rosszul esett... Ne törődjek vele? Vagy várjak még többet? (3hónapja történt) Vagy próbáljak beszélni vele? Habár úgy érzem, hogy nem tudnánk anélkül, hogy ne vesszünk össze jobban.

2016. aug. 16. 21:58
 1/2 anonim válasza:
Szia, velem is ez történt tavaly szeptemberben, mi se szóltunk nagyon egymáshoz, csak ilyen felszínes dolgokat beszéltünk( egy a baráti társaságunk 3 padtársak is vagyunk)én addig kerestem barátokat, meg írtam neki facebookon egy üzit amibe elmondtam, hogy nagyon megbántott meg hogy mit csináltam amiért haragszik, aztán utánna megbeszéltük hogy megint legjobb barátok leszünk, de ez nem jött össze, ezt eljátszottuk még kb. 3szor. Mostanra már nagyon jó barátok vagyunk, még nem sikerült visszehozzni az LBségünket, de ugyanoda felvételizünk, szval lehet hogy még össze jön. Bocsi, hogy ilyen sokat írtam, na az a lényeg, hogy írj neki egy levelet(sztem írásba könnyebb) amiben mindent elmagyarázol. Sok sikert!:)
2016. aug. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszélj vele! Annál jobbat nem tehetsz! És ne virtuálisan, hanem személyesen, úgy hatásos lesz. Amúgy biztos nem tettél olyat, ami miatt oka van haragudni rá?
2016. aug. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!