Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az alap arckifejez...

Szerintetek az alap arckifejezés tükrözi a személyiséget?

Figyelt kérdés

Én személy szerint úgy gondolom hogy nem, nekem elég komoly arckifejezésem van, de általában nem vagyok túl komoly, jó humorérzékem van

Kíváncsi vagyok mások mit gondolnak :D


2018. márc. 26. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
A ráncok elárulják viselője jellemét. Így igen, nem mindegy milyen kifejezés ül a legtöbbször arcunkra.
2018. márc. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hatalmasat lehet csalódni ha csak ránézésre képzeled el milyen lehet az illető. Ilyenkor az agy egy régebbi élményt vagy élményeket vesz alapul amikor egy hasonló arcú embert megismertél vagy akár tv-ben láttál és ahhoz viszonyít.
2018. márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazad van elöző. De a jó ember ismerethez hozzátartozákna típusjellemzés is. A tapasztalatlan ember valóban félremagyarázhat magának sokmindent.
2018. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is tok mas vagyok, mint amit a pokerarcom miatt sokan hisznek rólam.
2018. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
akkor a szép emberek jók lennének a rosszak meg csúnyák..
2018. márc. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!