Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakinek az alap nézése...

Ha valakinek az alap nézése csúnya, az válthat ki agressziót idegen emberekből, vagy gyűlöletet?

Figyelt kérdés
Vagyis kicsit barátságtalan, goromba, néha esetleg életunt a nézése, akkor is ha amúgy nincs rossz kedve
2017. márc. 30. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Jöhetnék a "love&peace" szövegekkel, azonban azt kell mondanom, hogy igen.

Eléggé sokat szoktam utazni, így már magam is rájöttem, hogy vannak, akik alapból "flegmán" "csúnyán" néznek, miközben néha, teljesen más belsőt takar a külső.

Ilyen esetekben én is máshogy viselkedem. Nem provokálnék ki egy vitát, azonban azt hiszem, hogy a legapróbb dologra is felkapnám a vizet, és a helyzethez mérten sokkal durvábban viselkednék, mint ahogy mással tenném, vagy esetleg nem is szólnék.


Szóval igen, azért egy ilyen nézés simán kiönti az gázolajat az ember idegeire, esetleges gyűlöletet, és utána már csak egy nagyon picike szikra kell.

2017. márc. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a resting bitch face-re gondolsz?

inkább belőlem vált ki agressziót, ha megkérdezik, hogy szomorú vagyok-e, miközben tök jó a kedvem, csak fél másodpercig nem figyelek arra, hogy ez az arcomra is kiüljön

2017. ápr. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!