Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetséges, hogy egyre...

Hogyan lehetséges, hogy egyre több a vékony férfi vastag hölggyel és fordítva?

Figyelt kérdés
2018. márc. 26. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Vastagok a hölgyek :D
2018. márc. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Tudom hogy nem a témához illik de nem tudom kihagyni bocs.


Megy egy férfi az utcán, amikor egy hangot hall:

- Állj meg, mert ha még egy lépést teszel, egy tégla fog a fejedre esni!

A férfi megáll, előtte egy tégla lezuhan az utcára. Vesz egy mély lélegzetet, majd továbbindul az úttest felé. A hang újból megszólal:

- Állj meg, ha továbbmész, jön egy autó és elüt!

A fickó megáll, centiméterekkel előtte elsuhan egy autó. A férfi megkérdi:

- Hát te ki vagy?

- Én vagyok az őrangyalod!

- Igen? És hol a fenében voltál, amikor megnősültem?

2018. márc. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

A férfiak felé nagyobbak társkeresés terén az elvárások. Ha egy férfi elhízott, akkor maximum valami nagyon nagy extrával lesz a dagadt disznó helyett mackósnak titulálva. Ha egy nő elhízott, ő formás, telt és amúgy is... Ő egy bádipozitív híró.

Ehhez jön még, hogy a férfiak elfogadóbbak.

2018. márc. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2! Ezen szakadok :D Köszönöm mindenki válaszát! :)
2018. márc. 26. 23:25
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Eleg sok a vekony parocska is. Amit pedig leirtal nem ujkeletu. Ritkan latni mindig ilyenre is peldat ez igaz. De megint mas hogy tini vagy 50-es korosztalyt kritizalsz a kulseje alapjan. Mert max a tinik erdemlik meg, oket izgatja ennyire csak a kulsoseg. :))
2018. márc. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Én 53kg vagyok, és 168 cm, párom 104 kiló, és 183cm. Szeretek benne elveszni. 32/F
2018. márc. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem meg nem a kilók fontosak, hanem az, hogy mennyire értik meg egymást.. :)
2018. márc. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát ha megértik, akkor teljesen érthető. Nekem egy kicsit nehéz elképzelni, de a szerelem mindenkit megszépít / megcsinosít.
2018. márc. 31. 00:20
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Mert a dagadt nő ugyanolyan mint a vékony pali.

Nem kelendő a piacon.

Ergó ami jut azzal kell beèrje,sajnos nyers de ez az igazság,ha egy vèkony giliszta pali szexelni akar akkor nagyon erős kompromisszum kell hozzá,különben marad a prostizás.


Elfogadják inkàbb a tehenet,de tuti egy igazi gazella testű nőre èlveznek el,ez tuti így van,csak ahhoz sok mindent kell tenni.


Egy dagadt nőhöz nem kell semmit se tenni,nem kell egzisztenciát èpíteni,nem kell edzeni,nincsen semmi elvárása.

2018. nov. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ismerek két ilyen párt. Az egyiknél a srác bevallotta nekem, hogy akivel most együtt van, nem tartja vonzónak, de már annyira szar volt neki, hogy egyedül van évek óta, úgyhogy összejött a dagival ha nincs ló, jó a szamár is alapon. Hááát a szex nem tudom hogy működik közöttük.

A másiknál meg amikor összejöttek, akkor még a csaj átlag testalkatú volt, aztán valamiért felszedett 20 kilót. A srác maradt ugyanolyan vékonyka.

2018. nov. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!