Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mindig idegeskedek valamin....

Mindig idegeskedek valamin. Pl. Tanfolyam most indul de probanap elott is melo van. Nem szeretek kozeppontba lenni es meg csajozni sem csajoztam 20 evesen. Nem akarok sirankozni de mas olyan laza. Tipp?

Figyelt kérdés

2014. máj. 13. 07:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Laza.. Kinek mi a laza. Lehet,hogy másnak aranyélete van és ráér lazáskodni. A kérdést későn válaszolom meg,2hónap csúszás... Azóta biztoos vége a tanfolyamnak stb. De ha még mindig sok a dolgod és nem vagy laza,akkor:

Szerintem ne stresszelj mindenen. Legalább is ne mutasd ki. Meg azokat csináld meg,amik valóban fontosak. Ha semmi szükség rájuk akkor hagyd , ráér később. Az meg,hogy nem csajozol? Ráérsz. Bár munka meg stb helyett persze csajoznál

.. A lazaságra visszatérve akin úgy látod,hogy laza,azon lehet,hogy csak látszat van és belül mindenen pörög... mindig van egy kis gond. Fogd fel így. Én is... mindig modolygok és mindig kérdezik,hogy van e rossz napom amikor nem örülök a fejemnek. És sokszor mondtam hogy az hogy modolygok nem jelenti azt hogy semmi bajom. Igenis van. Csak nem mutatom ki mert a társaságom nem igényli a nyomoromat... legyél kívűlről laza és hidd el egy kis idő múlva magadban fel sem fog tűnni,de laza lettél;)

2014. aug. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!