Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a helyzet mostanság az...

Mi a helyzet mostanság az emberekkel való ismerkedéssel/barátnő szerzéssel? 18/F

Figyelt kérdés
észre vettem mostanság olyan nehéz beszélgetni az emberekel. én 18 éves figyu vagyok és probáltam beszélgetni a lányokkal de mindegyik negativ szoval esélyt nem adnak az embernek hogy jobban megismerjék.Persze ebben az a vicc hogy az osztályban vannak olyanok akkik olyan mogorvának adják magukat és nekik van már barátnőjük,de azok akik kedvesek és magukat adják azoknak nincs,mi ennek az oka?

2014. márc. 23. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudnak helyesen írni.
2014. márc. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
az éjjel nappal budapest mentalitás az oka szerintem
2014. márc. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
nincs pénzük az elittars.hu ra(ahol normalisak vannak),de napi 3doboz cigire,piára van....
2014. márc. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Effini válasza:

A korosztályodban sajnos sokan elég felszínesek. Ha valóban beszélgetni ,ismerkedni szeretnél próbálj meg az érdeklődési köreiden belül. pl. goth, ateizmus, szekularizmus, informatika, egyetemi klubbok... stb.

Számtalan lehetőséged van, csak ne utasíts el senkit.


Találd meg a témát ami fontos számodra, és biztos hogy lesz lány is. :) Remélem tudtam kicsit segíteni.

2014. márc. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
58%
Üsd le a csajt, oszt' rakd be neki tövig, ne kíméld!
2014. márc. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés. Az én szerelmi életem olyan mint a iphonom...nincs iphonom.
2014. márc. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!