Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amúgy mi van az emberekkel...

Amúgy mi van az emberekkel mostanság?

Figyelt kérdés
Nem értem az embereket ,egyre felületesebbek lesznek egymást szapulják és nézik le,mindent külsőségek alapján ítélnek meg ha valami nem tetszik nekik le csúnyázzák vagy lúzerezik a másikat.Nem értem pl ha egy duci lány ír bárhol vagy ducikról van szó akkor is mindenki,kövér disznó,meg milyen ronda meg zabál meg bottal nem piszkálnák,de ez megy más témánál is most a duci csak egy példa volt,mindig csak a csúnyázás meg ez ilyen meg olyan.És ráadásul sokszor pont az beszél aki magába nézhetne,azt sem veszik észre,hogy bele taposnak mások lelki világába és ezzel akár egy életre szóló sebet is okozhatnak vagy akár önbizalom elvesztését totálisan,sőt volt már ilyenből öngyilkosság is.Gonosz a társadalom.

2018. márc. 27. 23:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

ma 11:03


Nos akiket te említettél nem csak ez a baj nézd meg a fiatalokat akik meg már a nyugati kultúrán nevelkednek.És nem azt mondom,hogy minden ember olyan ahogy leírtam de elég sokan sajnos.Akkor azt írom tisztelet a kivételnek.

2018. márc. 28. 13:01
 12/12 anonim ***** válasza:
7-es dehogy nem. Sok sok felszínes, kötekedő budapestivel talalkoztam eddig.
2018. márc. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!