Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok arról, ha...

Ti mit gondoltok arról, ha egy 30-as,40-es esetleg idősebb ember fiatalosan öltözködik?

Figyelt kérdés
Úgy,mint a huszonévesek.
2018. márc. 28. 13:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert hogy öltözik egy 20-as meg 30-as éves, ami annyira más?
2018. márc. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted melyik az a pont egy életben, amikor egy ember öltözködési stílust vált, és hirtelen, egyik napról a másikra hónaljig felhúzott papagatyát vagy nejlon otthonkát ölt magára, mert elmúlt 30, vagy 40? Az ember nem életkorhoz, hanem testalkathoz öltözik. Ha egy nőnek 40 évesen is feszes a combja, akkor vegyen fel rövid szoknyát. De ha egy 16 évesnek karfiolos, akkor az ne.
2018. márc. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nincs nagy különbség, már persze ha nem azokról a huszonévesekről beszélünk, akik kis tinédzsernek érzik magukat :D de szerintem semmi baj azzal, ha pl akár egy 25, akár egy 45 éves nő feszes nadrágot vagy rövid szoknyát, feliratos pólót (itt már vigyázni kell, a cukimuki kiskutyás minta vagy nagyon nyálas felirat 14 év fölött elég gyerekes) hord, ha a testalkata vagy a stílusa megengedi.
2018. márc. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Drazicc ***** válasza:
Szerintem sokkal nagyobb gond, hogy a emberek nem alkalomhoz illően öltöznek.
2018. márc. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mégis milyen értelemben. Van, aki vagányan tud úgy öltözködni, van, aki meg röhejesen. Pl. ami már egy fiatal lányon is k...s, amikor divatos, az tuti röhejes lesz egy 50éves nőn (falatnyi hastopocska fenékvillantós farmerminivel, neccharisnyával). Plusz ha azt látom, hogy eszetlenül követi a divatot, urambocsá olyan feliratú cuccokat visel, amiket nem ért... pl. ilyen flitteres I am sexy feliratú felső 60éves, lenőtt hajfestésű kövér cigány nőn vagy 50es ráncos pasas swagyolo cuccokbanv- láttam ilyet, azért mondom példának.


Mondjuk az sem mindegy, hogy néz ki az adott ember, aki hordja a cuccokat. Másmeddig mehet el pl. Demi Moore, mielőtt röhejesnek nézik, meg másmeddig mehet el a szomszéd Fornettiben dolgozó Icuka.

2018. márc. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Én lassan 30 leszek.

De valahogy nem akarok úgy öltözni,mint egy 40 éves.

Visszafogottan.

2018. márc. 28. 14:28
 7/22 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok.
2018. márc. 28. 14:28
 8/22 A kérdező kommentje:
Én 50 évesen sem akarok majd nagypapásan,meg kötött kardigánba öltözni.
2018. márc. 28. 14:29
 9/22 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem kell.
2018. márc. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

De mi a különbség?

A mi családunkban a 40-esek is ugyanúgy öltözködnek, mint a 30-asok. Te is felvehetsz farmert, kockás inget, pólót stb-t bármilyen életkorban (nagyanyám közel 80 évesen is hord farmert), nem kell automatikusan öltönyben vagy épp hózentrógeres gatyában járnia senkinek csak azért, mert "öreg". Bár szerintem akkor vagy öreg, ha te magad érzed úgy. Nyilván vannak határok, a 70 éves nagyi ne mászkáljon neonrózsaszín naciban, de az otthonka sem kötelező. Egy 30-40 éves meg szerintem simán hordhatja ugyanazt, mint egy átlag huszonéves.

2018. márc. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!