Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is tapasztalta azt a...

Más is tapasztalta azt a jelenséget, hogy az idősebb emberek (az ember korához képest kb. a szülei korabeliek) lenézik őket?

Figyelt kérdés

Munka meg bármilyen területen. Én speciel munkában tapasztalom állandóan. Ők mindent jobban tudnak, konkrétan csak ők tudják az adott feladatot elvégezni. Kritizálnak, de a kritikát nem képesek elviselni.


Nagy tisztelet a kivételnek, mert biztos van.

Nem tudom, hogy az általános emberi tulajdonság, vagy korosztálytól függ, és mindenki ilyen lesz? :/


2017. aug. 4. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ilyen és a munkahelytől függ. Általában olyan munkahelyen, ahol erősen számít a teljesítmény, viszont a munkavállalók egymásra vannak utalva, mert csak közösen tudják teljesíteni a feladatokat, ritkábban jelentkezik ez a probléma. Olyan helyen viszont (pl. magyar államigazgatás), ahol nem igazán számít a teljesítmény és túl sok szabadidejük van az alkalmazottaknak, gyakrabban előfordul. De végső soron ez az adott személytől függ. Általában minél elégedetlenebb valaki a saját életével, annál többet gyűlölködik. Szóval ha ilyen munkatársad van, akkor valószínűleg baja van az életével.
2017. aug. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"Általában olyan munkahelyen, ahol erősen számít a teljesítmény, viszont a munkavállalók egymásra vannak utalva, mert csak közösen tudják teljesíteni a feladatokat, ritkábban jelentkezik ez a probléma. "


Akkor még szomorúbb a helyzetem. :( Ez a jellemző a munkahelyemre, mégis igaz a fenti állítás. Nyilván hibázom, hiszen ember vagyok, ahogy a kollégám is, csak korából, tapasztaltságából kifolyólag istennek hiszi magát.

2017. aug. 4. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor sztem semmin se csodálkozz. ...
2017. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Jellemzően a fiatalok idióták, a tinik, ha bundáznak idegesítően nagy lesz na pofájuk, a fiatal munkavállalók meg a telefontjukat nyomogatják munka helyett
2018. okt. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tehát bandában nagy a pofájuk, de ha egyedül megy kérni egy kólát a mekiben, akkor csak motyogja, hogy mit kér mert n annyira fél, nem tudjuk mitől.
2018. okt. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!