Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Láttatok már tényleg szép...

Láttatok már tényleg szép kövér lányt?

Figyelt kérdés
Akinek az arca szép volt és igényes is volt magára?

2018. márc. 29. 14:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Láttam, de valószínűleg ha véknyabb lenne is szép lenne, nincs összefüggés.
2018. márc. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Olyat igen, aki kövér volt és szép volt az arca és igényes volt igen, de szexuális vonzalomnak az irmagvát nem éreztem kövér nő iránt
2018. márc. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
3%
Mi legyen szép rajta? A rengő hája??
2018. márc. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Csak olyat láttam, aki néhány kilóval könnyebben átkozottul szép lett volna. Az igénytelenség nem függ össze szorosan a testalkattal, max. annyiban, hogy a csokit találja meg a sport helyett. Vékony ember is lehet büdös és igénytelen, ahogyan a kövér ember is lehet igényes és ápolt.
2018. márc. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
30%

Igen, de nyaktól lefele taszító volt a kövérsége, hiába volt ápolt.

Nem volt semmi nőies, kívánatos a formátlan testében.

2018. márc. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Szép arcút igen sokat, némelyiket így összességében szebbnek is mondanám sok papírevő gebénél, de "tényleg szépet" még nem. Eléggé rontja az összképet a háj.
2018. márc. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%
Szép arcút? Igen. Bár sok ember saját hibájából kövér, mert elhagyja magát. Ezek általában a többi részletre se figyelnek oda. De vannak akiknél tényleg más tényezők játszanak a kövérségben. Ilyen ismerősöm is volt. Nagyon igényes volt magára minden téren. A túlsúly ellen is küzd a mai napig. Neki tényleg szép arca van, igényesen öltözködik. Számomra nem volt mondjuk ilyen szempontból vonzó, nekem a "felesleg" nem jön be. De neki sose volt problémája a fiúk terén az adottságai ellenére.
2018. márc. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
19%
Igényesség alatt mit értesz? A sminket?
2018. márc. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20%
Nem, és pusztán udvariasságból, polkorrektségből nem kéne megjátszani a hülyét. Ahogy a nők sem találnak semmi vonzót a dagadt férfiakban, úgy a férfiak sem a dagadt nőkben. Az, hogy ez bántja a női egót, nem oszt nem szoroz.
2018. márc. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Nem is értettem magamat, hogy miért kívántam rá olyan mértékben egy nálam két fejjel nagyobb és 2x szélesebb kolléganőre, hogy még maszti tárgya is lett a fotója. A lánynak nagyon kedves, arányos, szép arca volt és a lelke is nagyon kedves, vonzó volt. Az illata, a bőre, a z igényessége mind 10/10 volt. És hiába volt nagydarab és túlsúlyos, állt a cerka ha csak a közelében voltam. (Házas volt, kicsi gyerekkel, így nem akartam bekavarni, meg hűséges is volt, de nagyon vonzódtam hozzá)
2018. márc. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!