Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerencsésnek érzed magad,...

Szerencsésnek érzed magad, hogy ezzel a külsővel születtél?

Figyelt kérdés

Ha nem,miért?

Mi az amit nem szeretsz magadon?Szerinted ez a hiba megakadályoz valamiben az életedbe?



2017. nov. 24. 20:30
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem. Csúnya vagyok. Soha nem volt még egy randim se. Az egy dolog, hogy szűz vagyok, de még meg se csókoltak soha. A férfiak keresztülnéznek rajtam. Persze hogy akadályoz. Nincs kihez este hozzábújni, nem lesz gyerekem stb. 24N
2017. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
72%
Én tökéletesen elégedett vagyok. A testem jó alap volt a gyúráshoz,szerintem a fejemmel sincs baj,szerencsére “lent” is megvan a méret.... összességébe pöpec testet kaptam.
2017. nov. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egy pohár víztől képes vagyok hízni, a hajam töredezett az arcom, a hátam és a mellkasom tele van ragyákkal. Egészségügyileg egy evolúciós zsákutca vagyok, munkában/iskolában szerencsétlen. Nem tudok idegenekkel beszélni mert elkezdek izzadni és hülyeségeket mondok. Sorolhatnám még, de a lista végtelen. Orvosi eset vagyok. Legyen elég annyi, hogy utálom magam minden szempontból, nincs semmi amiben örömömet lelném. De személyesen eszem ágában sincs panaszkodni, az emberek úgy is csak annyit képesek mondani, hogy nekem semmi nem jó és hisztis vagyok... de talán igazuk is van :D
2017. nov. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Ilyen hozzáállással tényleg nem.Nem a külsőn múlik minden.Ha csúnyának is tartod magad,a belsőd attól még lehet szép és,ha szép a belsőd azt megszeretik.Ha pedig megszeretik a belsőd akkor a külsődet is.Legalábbis szerintem.Kitartás!
2017. nov. 24. 20:39
 5/35 anonim ***** válasza:
62%
Talán furcsa, de én feketeként szerettem volna születni. Ebből a haj az amit a legjobban sajnálok hogy nem afro, hanem egyenes, szóval hiába fonatom, nem olyan mint annak akinek sűrű göndör..
2017. nov. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Én nem. Iszonyat ocsmány vagyok, 27 évesen nem volt még senkim. Egy dolog a belső, de attól még reálisan látom magam, legalábbis máshogy nem vagyok képes. Viszont emiatt nincs önbizalmam és sajna nem is lesz. Olyannal meg nem tudok lenni mint én, mert nem tudok vonzódni hozzá. Pedig nincs nagy elvárásom. Persze nem csak a felszín fontos de az is. Akkor lent csak 13cm xD. Akkor televagyok betegségekkel mint orrpolip, gyomorfekély, aranyér, végbélrepedés, akkor valami kényszerbetegségem is van. Nem tudom hogy lehettem ilyen balfassssz, hogy ilyen testet kapjak :D
2017. nov. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen igen. Vannak persze olyan külső tulajdonságaim, amelyek helyett el tudnék képzelni mást, de egyrészt nem tulajdonítok nekik nagy jelentőséget, másrészt meg kell békélnem velük.
2017. nov. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Nem, de szerencsétlennek sem érzem magam a külsőm miatt.
2017. nov. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Àtlagban igen, hisz lehetne sokkal rosszabb is.

A szemem, szám, bőröm tetszik, ezeket nem cserélném el.

Az orrom szerintem átlagos, azzal sinsc bajom. Az alakom elmegy, a magasságom pont jó (170cm, mindigis ekkora akartam lenni).

Amit nem szeretek azok a fogaim (genetika, hiánybetegség, emiatt elég rossz állapotban vannak, de javíttatom, illetve kusza kicsit az alsó sor).

Továbbá a hajszerkezetem nem szeretem, nagyon száraz, vékonyszálú, törékeny.

De összességében nem látom magam csúnyának.


24N

2017. nov. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 Metionin ***** válasza:
37%

Bizonyos tekintetben igen, bár kamaszkoromban egy csúnya kis kóró voltam, pattanásos, kiálló csontokkal, androgün arc stb. Mára sikerült magamból a lehető legjobbat kihozni :D igazából 3 dolog van, amit nem adnék semmiért, 1. az alakom (vékony vagyok, bármit eszek, nem hízok) 2. a hajam, magától egyenes és havi 2 centit nő 3. a szemem amiről mindenki azt hiszi, hogy színes lencse.

Van persze amit nem szeretek pl. a kis csutka körmeim meg az éles arccsontjaim, de most őszintén szólva ki nem szarja le, inkább a körmeim legyenek csutkák meg az arcom ufo minthogy valami egészségre is hatásos külső jellemzőm legyen (pl. elhízás, görbe láb, gerincferdülés stb.). örökölhettem volna sokkal rosszabbat is, a családot elnézve elég jó válogatás lettem.

2017. nov. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!