Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi baja lehet? (Bővebben lent! )

Mi baja lehet? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
A nagyapám kb 3 hónapja nagyon furcsa lett, azelőtt se volt egy teljesen stabil személy, de azóta nagyon durva, ő vegyész volt míg nyugdíjba nem ment, de azóta a pincében folyton dolgozik, eddig csak nagyon sok papír volt, de most már füstbombákat csinál, vagy nemtudom mit, de van füstje, meg már nem szabad lemenni a pincébe, pedig eddig ott volt a fa, mi lehet a baja? Kezd elmenni az esze? Tapasztalt már valaki ilyet?
2018. márc. 29. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:

próbálja magát hasznosnak érezni

csak alátok ne pirítson

2018. márc. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is az a baj
2018. márc. 29. 21:22
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg mikor veszi a kísérleteihez a hozzávalókat folyton engem visz magával, szeretem őt, de olyan sok tud lenni. megsérteni se szeretném.
2018. márc. 29. 21:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet látta a breaking bad-et, és kedvet kapott a kotyvasztáshoz. Lehet magán teszteli a cuccot, és azért is furcsa. 😃😃
2018. márc. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben pár hétig úgy tennék, mintha érdekelne, amit csinál. A bizalmába férkőznék minden nap kis kérdésekkel, elkísérném beszerezni az anyagokat, mindenről megkérdezném mi az, mire jó. Mi volt amikor még dolgozott, mit csinált. És akkor ha bízna bennem, könnyen rajta tudnám tartani a szemem, hogy mit művel.
2018. márc. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elméletileg nem beszélhet arról amiket csinált, de ezt nem hiszem el. Viszont ez jo otlet, hogy a bizalmába férkőzöm és rajovok min dolgozik.
2018. márc. 29. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!