Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti egyetértetek azzal, hogy...

Ti egyetértetek azzal, hogy aki csendes az nyomorék?

Figyelt kérdés

Nem mondanám magamat csendesnek, de néha jobb tartani a távolságot és meggondolni, kinek mit mondasz.

Például egyetemen is odajött hozzám valaki beszélgetni, eddig kb. 3-szor beszéltünk futólag.

Aztán azt hittem jófej, neki is volt ideje minden. Aztán nyitva maradt a terem ajtaja és két emelettel arrébb engem gúnyolt... Meg utána másoknak terjesztett pletykát. Oda meg sunyin odajött...

Pont az ilyen kétszínű ro(t)hadékok miatt vaguok távolságtartó.

Meg alapból kicait csendesebb vagyok, nem veszekedem, ordibálok.


2018. márc. 30. 01:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az tesz valakit " nyomorékká", hogy csendes vagy hangos, hanem a szavak és a tettek.
2018. márc. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
a cselekedetei *
2018. márc. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

nem minden esetben,de az eset alapján amit leírsz,az alapján lehetsz szociális fejlettségben nyomorék.

ami majdnem olyan szintű hiányosság mint ha nem tudna valaki olvasni.

és ebben benne van az is,hogy annyira fejletlen az emberismereted,hogy nem vágtad le,hogy beoltott amikor odament hozzád dumálni.

és a miatt is,hogy te szeretnél beszélgetni,emberek között lenni és mégsem megy.


mert van mondjuk olyan csendes akihez odamennek dumálni és megkérdezik,hogy és te miért nem kérdezel vissza és korrekt módon megmondja,hogy azért mert nem érdekelsz sem te sem a mondandód.

szóval nézz meg pár sergio leone ,meg clint eastwood westernt ha olyan csendes karaktereket akarsz látni,akiknél a csendesség saját választás,nem pedig bele kényszerültek mint te.

2018. márc. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Mi????

Azzal semmi gond nincs, hogy nem tudok emberekkel beszélgetni, vagy ne tudnék beszélgetést kezdeményezni...

Sőt a barátaim között én kifejezetten nagyszájú vagyok.

Viszont nem vagyok az az ordibálós, mindenkinek beszólok típus. Meg néha szeretek egyedül ülni, ennyi.

Viszont ismeretelenekkel jobb "vigyázni".

Tényleg nem vágtam le, hogyvcsak gúnyolódik rajtam és alig várja, hogy arrébb menjek és kibeszélhessen. Inkább az volt a gond, hogy túlságosan kinyíltam neki...

De 100-ból csak egy ember ekkora szemét.

2018. márc. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
és miért használsz 2 reget egyébként?haha
2018. márc. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Szóval nem mondanám magam nyomréknak, csak mint Te, én is a saját bőrömön tanulyam meg, hogy milyen az "élet".

Inkább csak rossz emberismerő vagyok, de ez sem biztos, mert sokan nagyon meg tudják játszani magukat...


Nem nyomorék a csendes ember, az ordibálós, őrjöngő annál inkább. A kétszínűseg meg a legalja viselkedés.

2018. márc. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

az ordibálósat nem mondanám nyomoréknak mert az általában nagyon is tudatosan szokták alkalmazni.

pl a csaj pontosan tudja,hogy a palija zavarba hozható a kínos feltűnéssel,vagy mélyen irtózik a proli viselkedéstől és direkt mások előtt rendez jelenetet,mert tudja hogy így megnyerheti a vitát,mert a pali égni fog miatta és nem fog visszaszólni.

szóval ez egy taktikus lépés,a taktikához még ha ennyire alpári játszma is ész kell és emberismeret amikkel te az írásod és az előítéleteid alapján nem rendelkezel.

2018. márc. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezt nekem írod vagy a kérdezőnek?

Mert ez egy hülye példa volt.

2018. márc. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csendes vagyok jómagam is, (profi) lúzernek tartanak sokan. Amúgy nem értek vele egyet.
2018. márc. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igaz az allitas, amit irtal. Ezt te is tudod. Nem kell olyan emberekkel foglalkozni, akik napraforgok.
2018. márc. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!