Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen az "érzékeny" nő?

Milyen az "érzékeny" nő?

Figyelt kérdés

Egyik barátom mondta, hogy az a pasi,aki nekem tetszik, szereti az "érzékeny" nőket.Meg persze mást is mondott, például,hogy életvidám,mosolygós,művelt nőket,de ezeket érthetőek.


Az érzékenységnek azonban nem tudom,hogy most melyik oldalára érthette ?


2018. márc. 30. 01:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

ilyen szinten nehogy már ennyire meg akarj felelni csajszi!

legyen már benned önbecsülés.

olyan lelkűnek szeressenek amilyen vagy.

mert az még érthető lenne,hogy mondjuk dagi vagy a srác meg a sportos csajokat szereti és akkor logikus,hogy igényesedni kezdesz ennek érdekében,de az alapszemélyiségedet nehogy már megváltoztatni akard mert azt nem lehet.

2018. márc. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

a kérdés nem ez volt,bocsi.Ráadásul lehet,hogy én is az vagyok, de az is lehet, hogy nem.Ezért akarom tudni,milyen egy érzékeny nő.Ne gondolkodj már helyettem.



bemásolom újra :

Milyen az "érzékeny" nő?

Egyik barátom mondta, hogy az a pasi,aki nekem tetszik, szereti az "érzékeny" nőket.Meg persze mást is mondott, például,hogy életvidám,mosolygós,művelt nőket,de ezeket érthetőek.


Az érzékenységnek azonban nem tudom,hogy most melyik oldalára érthette ?



Köszi,ha valaki válaszol a kérdésre.

2018. márc. 30. 02:27
 3/12 A kérdező kommentje:

" mert az még érthető lenne,hogy mondjuk dagi vagy a srác meg a sportos csajokat szereti és akkor logikus,hogy igényesedni kezdesz ennek érdekében,"



nehogy már egy nő más miatt,vagy férfi miatt legyen igényes a testével szemben.Magadnak kell megfelelni,nem egy férfinak. Agyam eldobom.Elég rossz példa volt és ez egészséges embereknél pont nem így működik.Legalábbis én magam miatt vagyok csinos,nem férfi miatt.

2018. márc. 30. 02:29
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

nah de legalább hatásos volt a provokációm.

a lényeg kiderült,hogy nem vagy éppen egy érzékeny törékeny kis virágszál a dumád alapján.

egy érzékeny sokkal kifinomultabb annál minthogy ennyire direktbe visszaszóljon.

2018. márc. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mivel a felsorolásban ott volt a művelt is, te viszont egy ennyire egyszerű fogalmat is megkérdezel... nem te vagy az adott *pasi álomnője.


*kifinomult nő nem használja a pasi kifejezést.

2018. márc. 30. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én sem csalódtam a reakciódban. Lehet,hogy nem vagyok érzékeny,de legalább nem mocskos a lelkem.Soraidból árad a negatív energia.Ez minden,csak nem nőies,cica.



A másik,szellemileg alultápláltnak :

azért kérdeztem rá az érzékenyre,mert két síkon jelenhet meg : negatív értelemben, amikor túl érzékeny,hisztizik,könnyen elsírja magát,tehát egy színtelen,szagtalan halmaz és van a pozitív értelem,amikor érzékeny a világ dolgaira,az emberekre, amolyan gyengéd.

Itt sírni az egyetem kapuja előtt neked kell, mert jól kihajítottak, amint látom.



Egy nő lehet kifinomult, annak ellenére is, ha elküldi a szellemi hajléktalan embereket a halál fa*szára, pláne akkor,ha ezt ki is provokálják.Az az érzékeny nő,akire ti gondoltok, életképtelen és tökéletes párost alkot egy hasonlóan gyámoltalan pasival.



Pasi pedig azért, mert ide gyakorira, pláne nektek,kedves kommentelők,tökéletesen elegendő színvonal.Kérdést lezártam.Kiírom máshova,máshogy.Csók

2018. márc. 30. 03:17
 7/12 anonim ***** válasza:

"Az az érzékeny nő,akire ti gondoltok, életképtelen és tökéletes párost alkot egy hasonlóan gyámoltalan pasival. "


Mert egy nagyszájú, agresszív nő baromira életképes, igaz?

Majd rájössz, cica.

2018. márc. 30. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Érzékeny nő = minden piszlicsáré dolog miatt, ami nem tetszik neki, fél napos hisztit csap, aztán 1 hétig duzzog és a végén térden állva kell tőle bocsánatot kérni, kb ennyi, nem kell ezt túlbonyolítani
2018. márc. 30. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt meg itt honnét tudjuk, hogy ő hogy értette az érzékenyt? Kérdezd meg. Nálam egyébként az érzékeny negatív jelző egy nőnél.
2018. márc. 30. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Félreértés ne essék. Nem attól lesz valaki érzékeny, hogy nem védi meg magát, vagy nincs kialakult önbecsülése.

Ne keverjük a nebáncsvirágot össze az életre érzékeny emberekkel.

Számomra az az érzékeny, aki szószerint értve érzékeny a világra. Át tudja élni mások helyzetét, erős empátiával rendelkezik. Érzékeli mások jó vagy rossz kedvét, mert "megérzi". Sorolhatnám.


Számomra az, ha valakinek beszólunk tegyük fel, és az elmegy sírni, azt maximum túlérzékenynek nevezzük és nem jó értelemben.


Ha viszont egy férfi érzékeny nőt akar, az lehet az érzékiségre is vonatkoztatható, illetve arra asszociálok ebben az esetben, hogy egy kedves, MEGÉRTŐ bájos teremtésre vágyik (és nem, nem a besértődősre). :))

2018. márc. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!