Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek nincs ki a fa@@otok az...

Nektek nincs ki a fa@@otok az elettel?

Figyelt kérdés

Neha annyira faraszto mindig ebben a rohadt mokuskerekben elni. Faraszto mindig ugyan azokat az unalmas embereket elviselni.

Faraszto minden nap felkelni azert, h egy eletet leljek.

Faraszto a gondolat, h meg a gazdagok es a nagy dolgokat elert emberek sem boldogok.

Faraszto, h ez az elet inkabb egy borton, mint jo dolog. Legalabb is valljuk be, az ember elete felnott korban nagyreszt csak stressz, szenvedes, tures. A keves szabadidod sem annyira felhotlen sokszor. Kinek jo ez?



2018. márc. 20. 06:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
De, mert vissza szeretnék aludni és kipihenten ébredni később, de nem lehet, menni kell dolgozni
2018. márc. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Skaiiripa ***** válasza:
De, néha.
2018. márc. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem, nekem pl most nagyon tele a bakancs. Mindenki unja a mókuskereket, legszívesebben elhajítanék mindent, beülnék az autóba és elmennék az Adriára 1 hónapra. Új emberekkel ismerkednék, élvezném a tájat és a csendet, meg persze a tengert, jókat ennék, nagyokat sétálnék, kártyáznék meg társasoznék meg sakkoznék.

A vicc az, hogy nem ismerek egyetlen embert sem, aki hajlandó lenne ugyanerre. A legtöbb egy 3 napos wellness-bziságban gondolkodik, amitől én rosszul vagyok.

35n

2018. márc. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

Mindenen lehet változtatni. Ha ennyi problémád van, és egyiken sem tudsz, akkor igazából nem is akarsz. Minden csak hozzáállás kérdése.


1. Fárasztó a mókuskerékben élni?

Lépj ki belőle.


2. Fárasztó ugyanazokat az unalmas embereket elviselni?

Ha a munkahelyed miatt kell elviselni, válthatsz munkahelyet, vagy jobb esetben válthatsz hozzáállást. Lehet az unalmas emberek azért tűnnek unalmasnak, mert te is az vagy.


3. Fárasztó minden nap felkelni?

Indíts magánvállalkozást, és te szabályozod az idődet.


4. Fárasztó, hogy a gazdagok sem boldogok?

Ezt mire alapozod? Mellesleg az legyen az ő bajuk.


5. Az élet börtön?

Ha annak fogod fel, akkor az.


6. Attól, hogy te olyan közegben nőttél fel, hogy a körülötted lévő felnőtt emberek azt a mintát állították eléd, hogy az élet csak stressz, még nem egyenlő azzal, hogy neked is így kell felfogni.

Vannak az életben jobb és rosszabb időszakok. A rosszabbakon át kell esni, a jobbakat meg kell élni. Ha csak a rosszra koncentrálsz, semmi pozitív nem lesz az életedben, mert mindig csak azt fogod hajtani, hogy ez szar, az szar, minden szar.

Holott az éremnek is 2 oldala van, és az élet minden területét a kettősség jellemzi: fekete-fehér, 0-1, világos-sötét, pozitív-negatív, stb.


A TE döntésed az, hogy hogyan látod a körülötted lévő világot.

2018. márc. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3# egyetertek veled. En is pont ugyan ezekre vagyom.

4# ertem a hozzaallasod, de azert azt senki sem kerdezte meg tolem, h akarok e elni. Csak bele lettem lokve a vilagba, a szuleimtol csak ezt a felfogast tudtak megtanitani, aztan en szenvedek emiatt. Hat koszonom szepen. Ez eletem legszebb napja, mindig.

2018. márc. 20. 08:28
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Nincs. Olyan életet választottam, ami nem mókuskerék. Néha nekem is az, de csak ideiglenesen, annyit ki lehet bírni. Érdekes dolgokkal foglalkozom, érdekes munkát kerestem.
2018. márc. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak nekem is ez lenne életem legszebb napja..
2018. márc. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De, momentán rhadtul... ez van, majd lesz jobb - valamikor.
2018. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Eltelt másfél év. Történtek jo dolgok, de nagyreszt csak sz@rsagok. Mas unja meg az eletet?
2019. júl. 16. 07:36
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is másabb életet választottam és küzdöttem érte, ha a sport analógiájával szeretnék élni: olykor már a túledzés határán álltam.

Mégse kaptam meg azt a másabb életet, amit választottam magamnak.


Szerintem a legtöbb embernek tele az a létező vagy épp nem létező szerve a mókuskerékkel, csak ma nem divat bevallani.

2019. júl. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!