Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jókislány vagyok...

Szerintetek jókislány vagyok vagy átlagos?

Figyelt kérdés

Ivás: kb havonta 1-szer szoktam vagy magam vagy barátokkal szabadtéren. Kocsmába is voltam már párszor.

Buli:havonta 1-szer lejárok ilyen rockpincébe

Cigi;nem is próbáltam mert szeretek sportolni és nem akarom elrontani az életem

Tanulás: egyenesen utálom kb napi 1 orat tanulok max ha muszaly. Tobbit puskazom. Megvan a 4es 5os atlag 16/L



2018. ápr. 1. 08:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Átlag alatti

A magadban ivás meg nagyon szánalmas

2018. ápr. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Évente 2-3 alkalommal én is iszok egyedül lazulás képp. Amúgy átlagos vagy.
2018. ápr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem egy tróger vagy.

Oké, azt hiszed mekkora pozitívum, hogy 16 évesen csak havi egyszer iszol (az hogy otthon egyedül, az kifejezetten gáz)

Viszont az hogy nívón aluli iskolába jársz és ott sem tanulsz az a legrosszabb, mi a jövő kép? Valaki majd eltart? Golddigging?

2018. ápr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A város legnehezebb gimnáziumába járok 2. éve. Nem tehetek róla hogy olyan a memóriám hogy egyszer elolvasok valamit és megjegyzem. Amúgy 2db 4-esem lesz évvégén és pszichológus szeretnék lenni
2018. ápr. 1. 08:47
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem jókislány vagy, semmi rosszat nem csinálsz.
2018. ápr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egyedüli ivást arra érti, ha tv-zik vagy lazul épp. Én is szoktam nagyon ritkán egyedül inni, főleg nyáron egy hideg sört. Gondolom nem csak fel-lejárkál és szidja az életet, vagy befelé fordul. Amúgy manapság szinte mindenki pszichológusnak megy, keress valami kevésbé telített szakmát.
2018. ápr. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak a rosszkislányok írják a muszáj-t "ly"-al.
2018. ápr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyjából rám is igaz, bár én inni abszolút nem szoktam, legfeljebb karácsonykor két ujjnyi Tokajit. A cigarettát nem próbáltam, nem is fogom, mert nem fizetek a saját magam tönkretételéért. Sportolni én is nagyon szeretek! :)

Bulizni nem járok, mert nem szeretem a tömeget, meg amúgy sem látom sok értelmét (forever alone XD).

Tanulni szeretek, csak nem mindegy mit, egyedül magyarból és az idegen nyelveimből vagyok béna, az előbbi a tanár miatt, mert humán tantárgy lévén ott húz le, ahol tud, az utóbbi kettőhöz, pedig nincs affinitásom. :/

15/L

2018. ápr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha pszichológus akarsz lenni, akkor állj neki nagyon gyorsan tanulni, mert el fog jönni az a pont (érettségi, anatómia vizsga stb.), ahol már nem fogsz tudni puskázni.
2018. ápr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia

Melyik városban jársz iskolába? Nem biztos, hogy olyan sokat jelent az, ha a 2. legjobb suliban tanulsz, az attól még lehet egy nagy rakás kakikupac (csak nem olyan nagy rakás mint amelyik a 3. helyen áll, ne légy elszállva magadtól.) Mint ahogy előttem is említették a muszaj-t pontos j-vel írják, nem ellipszilonossal. Azert ezt már tudhatnád, mert nagyon sok helyen írják, és nem csak egyszer olvashattad :))))

Remélem összejön a pszichológia

(Amugy attól még, hogy kipróbálsz valamit nem omlik össze az életed, nyugodtan elszívhatsz egy cigit egyszer, nem lesz káros a jövődre nézve :DDD)

2018. ápr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!