Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy átlagos 15 éves lánynak...

Egy átlagos 15 éves lánynak hány cm-nek kell lennie?

Figyelt kérdés

164 cm vagyok,és olyan 53 kilo.

Egyébként hozzáteszem,csak 1 hónapja töltöttem a 15-öt.


2018. jan. 9. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, hogy mennyinek "kell" lennie.

Később sem. Ismerek 150cm és 185cm magas felnőtt nőt is.


Én 167cm voltam 15 évesen, most 170cm vagyok 24 évesen.


Miért kérdezed egyébként? Szeretnél magasabb lenni?

2018. jan. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy átlagos (vagy precízebben fogalmazva tipikus) 15 éves lány már kifejlődött magasságügyileg 15 éves korára.

Az átlagmagasság a mai generáció esetében szerintem egy picit több, mint amekkora te vagy. Olyan 166-170 centi lehet.

2018. jan. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem teljesen jó vagy így! Amúgy nem számím a súly és hogy milyen magas vagy, úgy jó ahogy vagy!!😉 16/L
2018. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,magasabb szeretnék lenni,nem égimeszelő akarok lenni,csak egy néhány,3-4 centivel nagyobb szeretnék nagyobb lenni. Az elmúlt 2 hónapban 2 centit is nőttem,és az osztályban a magasabb lányok közé tartozom.
2018. jan. 9. 20:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 15 éves koromra már a végleges magasságomra nőttem, 162 centisre.
2018. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha te még nőttél mostanában, akkor még simán nőhetsz. Te akkor nem vagy átlagosnak mondható, tehát nem is érdemes a többiekhez hasonlítani magad. A legtöbb veled egyidős lány már nem fog nőni semmit, de ez rád nem vonatkozik.
2018. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!