Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miben különbözik pontosan a...

Miben különbözik pontosan a vékony a sovány és az átlagos teszalkat (férfiaknál)?

Figyelt kérdés

2017. dec. 30. 17:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Testalkat*
2017. dec. 30. 17:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a kérdésedet..Mit nem értesz azon hogy vékony? Vékony az, akin se izom, se zsír nincs. Sovány meg egy fokkal rosszabb ennél..azok az igazi csont és bőr emberek. Az átlag a sok kövér ember miatt szerintem még így is a kicsit úszógumis, löttyedt testű pasikat jelenti.
2017. dec. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyénfüggő.Nekem a sovány az akinek látszik a bordája,csontosak az ujjai,lapos a feneke.A normál testalkat amikor van rajta egy kis "husi" de lapos a hasa. Amikor nagydarab akkor van rajta mindenhol(nekem ezt a kedvencem) És akit nagyon túlsúlyosnak tartok azok akik totál formátlanok,akiken mindehova a háj ráncosodik,ök már a 130+ kiló kategória
2017. dec. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sovány az, akin alig van izom és zsír semennyi. Azt h "vékony", inkább nőkre szokták mondani. Vékonynak számít nálam az, akinek hosszú, vékony végtagjai vannak. Átlagos a se nem duci, se nem vékony, de nem is izmos emberek.
2018. jan. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 matulafatula válasza:
Én 187 centi vagyok és 70 kiló. Vékonynak mondanak. Szerintem ha egyenletet kell felállítani a kiszámításához, akkor lehet azt mondani, hogy: magasság mínusz 110 alatt valaki vékonynak nevezhető. 120 alatt már sovány.
2018. szept. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!