Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mondjatok meg hogy van ez? Ez...

Mondjatok meg hogy van ez? Ez a nagy összetartás? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Van egy nagy család,összeülnek mindig ünnepekkor nagy kajalas,nagy családi felhajtás,családi nyaralás,minden második hétvégén családi ebéd,mutatják hogy náluk mekkora összetartás van. Ha van esemény munkahelyi siker vagy valami hasonló,keresztelt stb. Azt nagyon megünneplik. Étterem miegymás. Aztán a nagymama beteg lesz,nem nagyon tudja magat ellátni,egyedul el otthon. Járnak hozza szomszédok segiteni,a lánya nem dolgozik tudna menni minden nap,de csak heti kétszer megy. A többi családtag van h egy hónapban egyszer. Majd kórházba kerül a mama,kéthetente látogatják,nem idő hiány miatt...aztán haldoklik...de akkor se sokszorozódik meg a látogatások száma. de szerintük ez normális. Ők foglalkoztak vele,rendszeresen látogattak.
2018. ápr. 1. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bajban ismerszik meg a barát. És a családtag is.
2018. ápr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értem az embereket, én is ismerek ilyeneket, a néni nem beteg, értelmes, jókat lehet vele dumálni, de a lánya le se szarja.
2018. ápr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De szerintük ez normális,hogy heti kétszer háromszor neznek rá,meg higy különben is megy a szomszéd hozza,meg a szociális gondozó. De ázik nem egész nap vannak ott! Voltam ennél a neninel anno,és bementem a fürdőbe hogy pisiljek...hat ami ott volt uristen. A WC össze volt sz..va,de ő szerintük mindent megtesznek.
2018. ápr. 1. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!