Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az a kék bálna mert kíváncs...

Mi az a kék bálna mert kíváncsi vagyok rá!?

Figyelt kérdés
Nem rég hallottam
2018. ápr. 2. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Egy élőlény, ami a vízben él.
2018. ápr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Youtubon csomó videó van magyarul is...Firaizmus csatornán is asszem.
2018. ápr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam! De köszönöm :)
2018. ápr. 2. 23:03
 4/7 anonim ***** válasza:
30%

tudod mi az a fehér bálna?

letolod a gatyád, hogy kilegyen a hófehér segged, bemész a balatonba, és úgy úszol, hogy néha kidugod a bálnát a víz alól

2018. ápr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valami oroszországból indult „propaganda”, amiben fiatalokat buzdítottak öngyilkosságra. A lényeg az, hogy fogékony tiniket vontak be egy először ártalmatlannak tűnő játékban, ahol egy játékmester utasításait kellett követni. A játék végül teljes agymosásba ment át, és sokakat hajszoltak öngyilkosságba így az egyre durvább feladatokon keresztül.


De google biztos jobban tudja, mint én.

Wiki cikk pl:

[link]

2018. ápr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5., válaszoló! Én még nem is hallottam erről. De elég durván hangzik.


Kérdező, te pedig ne legyél ilyesmire kíváncsi! Nem hangzik túl jól. Az élet szééép!

2018. ápr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy állat. :D

Amúgy amire te gondolsz:

különböző feladatokat adnak meg játékmesterek. Például, hogy vágd meg magad, meg hasonlók, de olvastam hogy elvileg olyan is van, hogy vágd le egy testrészedet. A sok feladatnak a vége, vagyis az utolsó feladat az, hogy öld meg magadat. Azzal fenyegetnek, ha nem teljesíted a feladatokat de már belekezdtél, megkeresnek és végeznek a családoddal is. Tinik körében elterjedt, mondjuk itt Magyarországon még nem nagyon asszem, de volt egy lány aki elvileg ezt csinálta, ezerrel ment akkor a cikkezés róla. Sok kép van a neten, hogy tinik ki is írták Facebookra például, hogy elkezdték a játékot, meg bálnás képeket kell felrakni, aztán fokozatosan egyre durvább feladatok vannak.


Hüly*ség az egész szerintem, eszetekbe se jusson kipróbálni!

2018. ápr. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!