Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki sokat csalódik az...

Ha valaki sokat csalódik az emberekben, barátaiban, családjában, akkor az milyen hatással lesz rá?

Figyelt kérdés
És ha egy személyt sokan elhagytak már pl. a testvére elköltözött, aki a legjobb barátja volt és az egyetlen olyan személy aki szerette, vagy a barátai hátba szúrják, vagy a szerelmében csalódik, akkor az normális, hogy nem vágyik emberek közé menni? Nem szeret ismerkedni és nyitni mások felé?

2018. ápr. 3. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen bezárkóztam, nem nyitok. Élem az életemet, a párommal megbeszélek mindent, a családom alap dolgokat sem tud rólam.


Nem érdekel, annyszpr ertek már át és hagytak szrban, hogy teszek rájuk.

A "barátaimra" - akik rögtön leszartak, amint lett pasika - szintúgy nem vagyok kíváncsi.

2018. ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1, Két esélyes a játszma: vagy beburkolódzik, vagy pedig erőt vesz magán, és bebizonyítja, hogy "Igen, egyedül maradtam? Megtalálom a helyemet így is a világban!";

2, Részben normális, így is lehet cselekedni. Viszont úgy is lehet lépni, hogy megerősíti az önbizalmát, így jobban szelektálni tud, hogy kit enged maga közelébe. lehet, hogy olyan lesz, mint egy szúrós sündisznó, de okkal...;

3, Ez még nem feltétlen zárja ki, hogy nem szeret ismerkedni, nyitni a másik felé, csak óvatos lesz.

2018. ápr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!