Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Külföldön miért elterjedt...

Külföldön miért elterjedt cipővel feküdni az ágyra és az előszoba helyett a ruhákkal együtt tárolni őket? Ti hol tartjátok a cipőiteket?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 4. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a filmekbol kene kiindulni. Max 2-3 cipot tartok az eloszobaban, amiket gyakran hordok, a tobbi a ruhakkal egyutt van a gardrobszobaban.
2018. ápr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kevés cipőnk van, így a zömük a bejárati ajtó környékén van (nincs előszobám, egybe van a lenti tér). A többi a szekrényben, a ruhák alatt, zacskókban. Ha elférnének lent, akkor lent lennének.
2018. ápr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lent = az alsó szinten, a szobáink a tetőtérben vannalk.
2018. ápr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Előszoba alatt a bejárati ajtó környékét értem.

Amikor elrakjátok akkor letisztítjátok előtte? Sok YouTube videóban a closet/wardrobe tour során látszik mennyire koszosan rakják el a ruhák mellé.

2018. ápr. 4. 14:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Előszobában van egy cipőtároló szekrény, abban tartjuk, nem szeretem ha cipők vannak elől.
2018. ápr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5

Én is cipő szekrényben tartom.

2018. ápr. 4. 14:23
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Van egy szekrény, amiben csak cipőket tartok, mert szerintem a ruhák átveszik a cipők szagát. Mármint nem büdös :D Csak a bőrnek azért van jellegzetes illata.

Ha kivettem egy cipőt, csak úgy teszem vissza, hogy megpucolom előtte.

A lakásban, ágyban nem mászkálok cipővel, mivel nem akarok takarítani naponta 10-szer :D

A filmekben azért mászkálnak cipővel mindenhol, mert hülyén néznének ki zokniban :D

2018. ápr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért, én a cipőmmel alszom. Most baj?
2018. ápr. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Külföldön fogalmam sincs, hogy megy ez, de itthon szerintem a fiatalabbakra jellemző. Az épp használt cipőm az ágyon szoktam levenni, szóval általában a szobában és az ágy körül van. (Persze, amikor esős és sáros az idő, akkor az előszobában.)

Nekem ez így egyszerűbb. Amikor öltözőm, egyből elintézhetem a cipőhúzást is.

2018. ápr. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a gardróbban van az összes, az is amit éppen hordok. Minden reggel kiveszem, nem nagy munka. Nem szeretem, ha az ajtó előtt hentereg.
2018. ápr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!