Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én volnék rossz helyen, vagy...

Én volnék rossz helyen, vagy máshol is előfordul ilyen egyetemen?

Figyelt kérdés

Egyik nap mikor bementem a terembe, még nem volt ott senki. Majd utánam érkezett egy hp, akiről tudom, hogy utál. Köszönt, én visszaköszöntem neki normális hangnemben, még azt se lehet mondani, hogy flegma lettem volna, mert tényleg normálisan visszaköszöntem. Aztán fogta, ledobta a cuccát az egyik ülőhelyre, hogy foglalja magának. Kiment a terem elé, és behallatszott, hogy rajtam röhög a barátnőjével. Jó hangosan mondta neki, hogy "visszaköszönt háhá" és ezen kezdtek el vinnyogni.

Kapaszkodjatok meg! EZ EGYETEMEN folyik. Méghozzá egy eléggè jó hírűben és népszerűben.

Régebben is bekerültek ilyen éretlen alakok egyetemre? Kis létszámú a szak. Megy itt minden.

Valaki, vélemény? Tanács, hogy mit lehet ilyen buta viselkedéssel kezdeni?

Ez csak egy apróság a mindennapokból.


2018. ápr. 5. 07:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Engem gimnáziumban basztatott 3 lány ezzel :) Mind amikor megláttak egy "Szia (név)" felkiáltással köszöntöttek és röhögtek ha vissza köszöntem.


Engem kicsit sem érdekelt. Mindig vissza köszöntöm, sőt egy idő után már én köszöntem előre :D


Ez kb 2 éven át tartott. A ballagás félbe szakította, de ha ugyan arra az egyetemre mentük volna, szerintem a mai napok folytotódna...


Köszönj vissza, mindig legyél keves velük.

2018. ápr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!