Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálják egyes emberek...

Miért csinálják egyes emberek ezt nyilvánosan?

Figyelt kérdés

Egyes emberek,ha rágóznak,nem zavarja őket,ha többen is vannak rajta kívűl pl. buszon stb,léggömböt fújnak a rágóból,mások tudnak rendesen rágózni,de vannak akiket nem zavar,ha más látja,fújja nyugodtan a léggömböt.

Mert,ha egy értelmileg beteg ember csinálná oké,de értelmes emberek is szokták csinálni.

Legalább akkor csinálná,ha nem látja senki,ha már társaságban van,akkor nem,ugyanis szerintem szégyen. Ma is kb. egy 40 év körüli pasi fújta a lufit a buszon és nem zavarta,hogy vele szemben voltam,meg mások is.


Én is rágózom,de nem szoktam ezt csinálni.

Gyerekkoromban csináltam otthon gyümölcsrágóból,de mostmár csak rágom és társaságban csendesen.


Egyes emberek miért fújkállják a nyilvánosság előtt?

Honnan jött ez a szokás?



2018. ápr. 5. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Kit érdekel?
2018. ápr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Engem sem érdekel amúgy csak zavaró,gusztustalan,az is gusztustalan amikor valaki az utcán köpköd.
2018. ápr. 5. 23:03
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

Miert ne? Nincs ebben semmi kivetnivalo. Ahol lehet ragozni, ott lehet lufit is fujni :)

Jol esik amugy szerintem.

2018. ápr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szerintem azt a nyálas rágót amit rágcsálunk milyen dolog a szánkból kifújni?

Rágózni is csukott szájjal rágózom.

2018. ápr. 5. 23:17
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon zavar, mizofóniám van, de valahol olvastam, hogy ez egyfajta passzív agresszivitás is, plusz elég szar, amikor a mögötted ülő tini pcsa folyamatosan pattogtat.
2018. ápr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Oké, akkor vegyük törvénybe, hogy mindenki úgy rágózzon, mint felséged.
2018. ápr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8%
Azért csinálják, mert addig terjed a mások iránti tiszteletük.
2018. ápr. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Ekkora ügyet csinálni ebből?:D
2018. ápr. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyszer a hetes buszon egy csaj rágólufija belepukkant a hosszú hajamba :D

Akkor nem röhögtem ennyire, de szerencsére kijött. Én csak azért nézem azóta, hogy ki rágózik ennyire exhibicionalista módon a tömegben, hogy még véletlenül se sodródjunk egymás mellé, mert fájt kihúzgálni a hajamból. Egyébként nem tartom gusztustalannak, elég para, mikor öt centire melletted csinálja, de ha csak ül egy ülésen, és szórakoztatja magát, akkor egészségére.

2018. ápr. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

Azért, mert azt csinálnak amit akarnak.


Ha én gusztustalannak tartom azt, hogy te kinyitod a szád amikor beszélsz, akkor mostantól te egy bunkó vagy?

Nem. Csak én nekem nem tetszik.


Az az ember se illetlen, csak azoknak akik "finnyásak" erre.

Tudod egyes emberek nem az illemtan és további felesleges szarok rabjai, hanem szabad emberek, azt csinálják amihez kedvük van.


"Honnan jött ez a szokás?"

Ez nem szokás. Egy ember rágózik, és jó lufit fújni belőle, ezért megcsinálja.

Hova bonyolítod túl?

2018. ápr. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!