Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik napok hosszát tanulnak...

Akik napok hosszát tanulnak hogy bírják és csinálják?

Figyelt kérdés
Van 1-2 oszt.társam akik embertelen mennyiségű dolgot tuszkolnak a fejükbe naponta. Egyszerűen elképzelni nem tudom hogy lehet ezt csinálni főleg úgy hogy semmi bajuk nincs. Van olyan akit a továbbtanulás motivál,az 5-ös,de olyan is aki a bukástól való félelem miatt nyomja még egy családi kiruccanáson is. Én alig 1 óra utá megunom és elvesztem a motivációt mert úgy se ragad meg semmi.
2018. ápr. 4. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
én is megunom 1 óra után, annyi idő alatt ez a kevésnek alig nevezhető tananyag legtöbbször be ivodik a fejembe.😂
2018. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne :/
2018. ápr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok.Amugy ez az egy óra akkor van ha több TZ-t írunk egy nap és bőven elég a stabil 4,5-ös átlaghoz.Ha nincs doga akkor ez az egy óra max 10 perc,8.ban a tananyag vicc :D
2018. ápr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jajj bár 8-os lenn€k még :D Mi az érettsegire biflázunk. Aminek nem látom sok értelmét mert kb. a vak szerencsén múlik,annyi mindent nem lehet megjegyezni,lehet hogy most a magolós Juca 3-ast ír én meg a kettessel csusszanok át de ugyanott tartunk,meg nekem ez is elég(lenne:D)
2018. ápr. 4. 14:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Én iskola után még minimum 3-4 órát tanultam és szombat vasárnap is 5-5 órát /nap, és különórákra is jártam. Mindent kívülről fújtam amit kellett.Vizsgák előtt ennél többet tanultam éjjelekbe menően. Nem volt bulizás meg ivászat.

De nekem céljaim voltak ,amit el is értem és most már nincs sok gondom. Az ember az iskoláskori kőkemény gürcöléssel teremti meg a viszonylag gondtalan és gazdag felnőttkort. Ezt kell észben tartani és akkor menni fog a tanulás.

2018. ápr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Mi az érettsegire biflázunk"


Na ez a baj.

Előbb megérteni kellene az anyagot. Az összefüggéseket meglátni. És aztán többször elolvasva, kijegyzetelve megtanulni.

Úgy, hogy nem érted a dolgokat, csak szeretnéd bemagolni, bebiflázni - úgy tényleg nincs értelme...

És így nem is lehet tanulni.

2018. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Magamat nem értettem bele..
2018. ápr. 4. 23:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt motiváltak. Ha motivált vagy és olyat kell csinálnod, ami érdekel, neked is jobban megy. Nekik ez hobbi is sokszor, egy kitűzött cél.

Másrészt, így nőttek fel. Általában az ilyen gyerekek már kiskorukban is sokat tanultak, szóval nekik ez a normális.

Régebben nekem tök jól ment a tanulás. Egy nap alatt egy csomó oldalt simán ledaráltam, sokszor dogára 1-2 napot készültem. Most egyetemen, sokadszorra bukok meg egy tanárnál, aki úgy buktat meg, hogy tudom az anyagot, ezért teljesen elment a kedvem és nincs motivációm. Így szenvedés tanulni és nem is megy olyan jól.

2018. ápr. 5. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!