Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék? Létezik második...

Mit tehetnék? Létezik második esély?

Figyelt kérdés
Egyre rosszabb az életem, félek, mert történtek olyan dolgok tegnap és ma, amik arra utalnak ezt érdemlem, hogy boldogtalan legyek...

2018. ápr. 5. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért, mi történt?
2018. ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szembesülnöm kellett azzal, hogy mások szemében nem vagyok jó ember, történtek bizonyos dolgok amik alátámasszák ezt.
2018. ápr. 5. 22:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Istenem...mikor fogod már fel, hogy a boldogtalanság nincs elrendelve senkinek? Azt kapod amiért megküzdesz. Ha nem teszel érte akkor csak nyávoghatsz hogy veled nem történik semmi jó, de az nem is jár csak úgy a semmiért.
2018. ápr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1

Személyes jellegű dolgok, nem tudom hogy hogyan tudnék túl lenni rajta, a mai napon szembesülni vele szörnyű volt.

2018. ápr. 5. 22:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindig valtozunk ezt el kell fogadni.
2018. ápr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor kezdd el jóvá tenni
2018. ápr. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehetne pl az az első lépés, hogy felhagysz az ilyen hülye kérdésekkel. Inkább arra koncentrálj, ami boldoggá tesz
2018. ápr. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!