Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyakori dühkitörések miatt...

Gyakori dühkitörések miatt miért gondolnak elmebetegnek az emberek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

a problémám a következő:


Kb. 13 éves korom óta folyamatos dühkitöréseim vannak akár napi szinten is más emberekkel szemben, legyen az barát is akár. Sokszor félreértek dolgokat. Pl. látom, hogy a facebook-ban zölden világít a chatben az illető, és közben írtam neki már vagy 5 órája, és el is olvasta és azóta se jött válasz rá. Olyan érzésem van ilyenkor, mintha leszarnának engem, de persze ők azt mondják, hogy van 1000 dolguk, család, tanulás, munka stb...

De mégis ott van bennem, hogy látta az üzenetemet, aktív és nem ír az illető. Több eset volt már, hogy ilyenkor megjegyzéseket tettem, elég agresszívan nyilvánultam meg, pl. szídtam anyját illetőnek, meg mindenféle kisebbrendűségi jelzővel illettem, legyen szó akár legjobb barátomról is. Egy idő után ott hagytak teljesen ezek az emberek, és a mai napig a múltam levét iszom, mert a hátam mögött azt terjesztik rólam, hogy elmebeteg vagyok. Na már most tudtommal az elmebetegség nem csak a dühkitörések és kisebbrendűségi komplexust öleli fel, hanem összetettebb kissé... Bár lehet tévedek.

Ezért a viselkedésért, ami gyakorlatilag az emberek fele levő bizalmatlanságomból ered joggal gondolhatnak elmebetegnek? Nektek mi erről a véleményetek?

Előre is köszönöm a válaszokat!


32/F



2018. ápr. 6. 01:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem elmebeteg vagy hanem tudatlan. Mármint először is nem ismered a chat buktatókat, pl fake zölden világít, fake látta, stb, ezek mind változhatnak, sok minden bezavar és nem a valós állapotot mutatja.

Ezen kívül nem ismered az embereket, ezért feladsz ilyen magas labdákat hogy kiadod magadból a dühödet nekik, holott ezzel nagy hátrányba kerülsz hosszú távon. Ez naivitás. Úgyhogy képezd magad ebben, de látom már el is kezdted ezzel a kérdéssel. :)

2019. szept. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!